poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 13714 wyświetleń

Burze, grad, podtopienia

Ostrzeżenie o burzach / burzach z gradem
/ważność: od godz. 18.00 dn. 05.07.2007 r. do godz. 18.00 dn. 06.07.2007 r./
 
Obszar: Województwo podlaskie , warmińsko-mazurskie

Przebieg:
W nocy 5/6.07. występować będą umiarkowane i silne opady  deszczu. W ciągu dnia intensywność opadów stopniowo osłabnie. Przewidywana wysokość opadu 20-40 mm/24 godz. a w północnej części woj. podlaskiego i wschodniej części woj. warmińsko-mazurskiego miejscami do 60 mm/24 godz. Ponadto będzie wiał silny wiatr zachodni i północno-zachodni o średniej prędkości 40-55 km/h, w porywach do 70 km/h.
Skutki:
Utrudnienia na terenach zurbanizowanych, zalania piwnic utrudnienia komunikacyjne; lokalne podtopienia bezodpływowych zagłębień terenu.


Ostrzeżenie hydrologiczne

Przewidywany początek zjawiska: od godzin nocnych z dnia 05/06.07.2007r.

Biuro Prognoz Hydrologicznych w Białymstoku informuje, iż w związku z prognozowanymi, intensywnymi opadami deszczu przewiduje się lokalne wzrosty stanu wody; szczególnie na małych ciekach wzrosty mogą być znaczne. Nie przewiduje się przekroczenia stanów ostrzegawczych.
Na obszarze objętym gwałtownymi opadami deszczu istnieje możliwość wystąpienia lokalnych podtopień.  W razie potrzeby prognoza będzie uaktualniana.
Dyżurny WCZK
Mirosław Szymaniuk

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (9)

no to nie ciekawie sie zapowiada brrr

jak zwykle mam pecha gdy jade na wakacje gdzies to zawsze pogoda tragiczna :/:/

Sie nie martwcie, tak ma zostać tylko do końca miesiąca....:/

BRAWO SYNOPTYCY MIAŁO BYĆ LATO NAJSUCHSZE I NAJCIEPLEJSZE OD 100-LECI A TERAZ JAK JUŻ WODA SIĘ NIE MIESCI W STÓDZIENKACH TO PISZECIE ŻE TE LATO BĘDZIE NAJCHŁODNIEJSZYM I NAJZIMNIEJSZYM OD 100-LECI BRAWO ZA TAKĄ OGROMNĄ WIEDZĘ.

Jejjjj... co za wakacje... Aż brak słów. Jeszcze aż tak tragicznej pogody to chyba nie było :/ Już dość tego. Kiedy będą w końcu upały?

ty tu Artur nie świruj bo ja mam balkon do pomalowania

zawaliscie,jeszcze takich wakacji to ja nie widziałem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.