środa, 17 czerwca 2026

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 4446 wyświetleń

Burmistrz Rajgrodu zaprasza na kawę i rozmowę!

Serdecznie zapraszam mieszkańców Miasta i Gminy Rajgród na wspólne spotkanie przy kawie, podczas którego porozmawiamy o bieżących problemach, potrzebach mieszkańców, planowanych inwestycjach oraz przyszłości naszej gminy.

  Dom Kultury w Rajgrodzie
  Wtorek, 2 czerwca 2026 r.
  Godzina 17:00

To dobra okazja do spokojnej rozmowy, wymiany pomysłów i zadania pytań. Do zobaczenia!  

Komentarze (3)

przy kawie zawsze miło się gawędzi. Brawo Burmistrzu!

super pomysl a moze w Mieczach podczas pikniku rodzinnego

Bardzo dobry pomysl ma pewno skorzystam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.