Serdecznie zapraszam mieszkańców Miasta i Gminy Rajgród na wspólne spotkanie przy kawie, podczas którego porozmawiamy o bieżących problemach, potrzebach mieszkańców, planowanych inwestycjach oraz przyszłości naszej gminy.
Dom Kultury w Rajgrodzie
Wtorek, 2 czerwca 2026 r.
Godzina 17:00
To dobra okazja do spokojnej rozmowy, wymiany pomysłów i zadania pytań. Do zobaczenia!
środa, 17 czerwca 2026
wtorek, 16 czerwca 2026
przy kawie zawsze miło się gawędzi. Brawo Burmistrzu!
super pomysl a moze w Mieczach podczas pikniku rodzinnego
Bardzo dobry pomysl ma pewno skorzystam
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
