środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

Burmistrz Online

Burmistrz Dodano: 04-05-24 17:55:05
Przepraszam (zwłaszcza Zawiedzioną) za długie milczenie spowodowane spiętrzeniem obowiązków służbowych i problemów rodzinnych. Obiecuję poprawę.

Anonimowi

Zespół "Jeden osiem L" wystąpił w czasie festynu zorganizowanego przez PCK 8.05.2004r., natomiast gwiazdą tegorocznych Dni Grajewa będzie zespół Kuby Sienkiewicza "Elektryczne Gitary". Bliższe informacje na temat przebiegu Dni Grajewa przedstawimy w najbliższym czasie.

Adamowi

Dziękując za kolejną rozsądną wypowiedź (zachęcam do kandydowania w następnych wyborach do Rady Miasta) odnoszę się do przedstawionych kwestii:
1. Do końca czerwca Rada Miasta przyjmie program ochrony środowiska i plan gospodarki odpadami dla miasta Grajewa - dokumenty te, poddane konsultacji społecznej w dniu 11.05.2004r. w czasie otwartego dla wszystkich zainteresowanych posiedzenia komisji RM, systemowo porządkują przedstawiane przez Ciebie problemy, nie łudźmy się jednak, że je za nas rozwiążą. Czeka nas wszystkich mozolna praca.
2. Nie wydaje mi się, aby ptaki były w parku intruzem, realnym problemem jest natomiast brak otwartego obiektu sportowego, z którego mogliby korzystać uczniowie Liceum, SP 2 i Gimnazjum nr 2. Wspólnie z Panem starostą i dyrektorami wymienionych szkół planujemy inwestycję na działce przy ulicy Listopadowej należącej do Liceum (Zespół Szkół Nr 1). Zlecono już przygotowanie dokumentacji.
więcej...

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.