wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10342 wyświetleń

Burmistrz Online

Burmistrz K. Waszkiewicz odpowiada na Państwa pytania...

Zbyszkowi-psy
Przedstawia Pan smutny, ale prawdziwy obraz "psiej" codzienności, która bardzo komplikuje codzienność "ludzką". Bez współdziałania wszystkich, którzy się z takim stanem nie godzą nie da się tego łatwo zmienić. Myślę również, że potrzebne są zmiany prawa, które by przed właścicielami psów postawiły wyżej poprzeczkę. W pewnym stopniu pomocna będzie straż miejska, ale bez społecznego wsparcia wiele nie wskóra.

Wd-psy
Od początku roku wyłapano już i dostarczono do schroniska ponad czterdzieści psów. Od maja rozpoczniemy chipowanie psów, co w perspektywie tego roku i następnego na pewno problem ograniczy. Wszelkie tego typu sygnały proszę kierować do Pana Jerzego Wnuszyńskiego, które te sprawy bezpośrednio prowadzi w UM.


czytaj więcej...


e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

Ja lubię psy ale co dzieje się pod blokami na osiedlu Południe od rana do wieczora biegające psy z kagańcem na pysku szczekające na każdego przechodnia . Właściel powiniec sobie na cały dzień załążyć kaganiec i zobaczyłby jak mu wygodnie . Współczuje tym psom że mają takich właścicieli. W Grajewie aż się prosi Staż Miejska miasto szybko by zarobiło na pensję dla staży . Mandaty by się sypały .

Co pomogą chipy? Przecież ludzie i tak będą wypuszczać swoje pociechy bez smyczy i kagańca..... Dlaczego mam bać się idąc ? Czy nie powinny być nakładane jakieś kary? Przecież nie łudżmy się wię,kszość z tych psów ma domy. To jest oburzające. Myślicie że wszyscy te swoje pupile zachipują? Mylicie się Państwo ,,elita grajewska" na pewno tego nie zrobi, a konsekwencji wobec nich nikt nie wyciągnie bo będą się ich bali....

Panie Burmistrzu ,.., a i przdziały mieszkań mają też dużo do życzenia . Pan przewodniczący komisji mieszkaniowej nie widzi przekrętów - czy co ????????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.