sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 5 komentarzy
  • 8688 wyświetleń

BRD w Rajgrodzie

W piątek 28 marca odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Podstawowej w Rajgrodzie.

W Turnieju wzięły udział szkoły z Gminy Rajgród: SP w Bełdzie, SP w Rydzewie i SP w Rajgrodzie. Każdą ze szkół reprezentowała 3 – osobowa drużyna.
Zawodnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego rozwiązując test jednokrotnego wyboru składający się z 25 pytań; pokonać tor przeszkód na rowerach składający się z 9 elementów m.in. ósemka, łezka, slalom z ograniczeniem, zatrzymanie w miejscu itd. Praktycznie musieli też zaprezentować swoją znajomość przepisów ruchu drogowego przejeżdżając przez Miasteczko Ruchu Drogowego, oraz pokazać, że potrafią udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej opatrując pozorowane rany.
Obecnością na Turnieju zaszczycił nas nadkomisarz Bogdan Hirniak naczelnik SRD KPP w Grajewie.

Wszyscy bawili się świetnie, każdy z zawodników sprawdził swoje możliwości i wie nad czym ma jeszcze popracować. Drużyny jak również i opiekunowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Galeria zdjęć
    
  Marianna Klimaszewska

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (5)

Hahaha Bełda wygrała z Rydzewem Gratulacje wszystkim

Raz się udało. Powalczcie z Rajgrodem, będzie powód do zadowolenia.

Tak tylko żeRydzeo nie ma waruków do takich rzeczy a i tak ten test napisali naj leppiej pozdrawiam dziewczęta z Rydzewa :)

Do poprzednich komentatorów:
Po co te zgrzyty. Artykuł jest bardzo przyjaźny i napisany w życzliwej atmosferze, nie podaje miejsc poszczególnych szkół, podlreśla, że wszycy bawili się świetnie, a Rajgród zorganizował uczniom innym szkołom doskonały trening Czas najwyższy by szkoły zaczęły współpracować, a nie prowadziły chorą rywalizację. Zgoda buduje niezgoda rujnuje.

co tu warunki maja do tego? warunki pogodowe wszedzie sa takie same :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.