Sport

  • 8 komentarzy
  • 8788 wyświetleń

Brąz dla Oskara

W dniach 9 - 11.03.2012r. w Janowie Lubelskim  odbył się  Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Startowali tam zawodnicy z 53 klubów.

W niektórych kategoriach było ich nawet ponad 40. Pierwsza ósemka z każdej kategorii wagowej uzyskała bezpośredni awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest najważniejszym tegorocznym startem, a odbywać się będzie  w Myślenicach. Bardzo dobrze na tych zawodach zaprezentował się zawodnik MOSiR Grajewo Oskar Czyżewski, który w kategorii wagowej 85 kg zdobył brązowy medal. Oskar  po wygranych pojedynkach eliminacyjnych, dopiero w walce o finał musiał uznać wyższość zawodnika Legii Warszawa, Patryka Bonieckiego, który triumfował w tej kategorii wagowej. Dodać należy ,że zawodnik ten na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy zajął  12 miejsce, a na Mistrzostwach Świata był 23.    W walce o 3 miejsce Oskar wypunktował swojego rywala 12:0 wygrywając pojedynek przed czasem. Pozostali  zawodnicy uplasowali się na dalszych pozycjach  i będą musieli walczyć w eliminacjach regionalnych, które odbędą się 19 maja 2012 r.

Dwóch najwyżej sklasyfikowanych zawodników w każdej kategorii wagowej awansuje do zawodów finałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Wyniki indywidualne:
58 kg - XXVI m. Olszyński Michał
63 kg - XX m. Wiśniewski Bartosz
63 kg - XXV m. Pisowacki Hubert
85 kg -III m. Czyżewski Oskar

MOSiR Grajewo

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

wtorek, 9 sierpnia 2022

WARMIA - TUR (czwartek 18:15)

Komentarze (8)

Brawo, brawo. Oskar, zawsze w ciebie wierzyłem :D Kongratulejszyn

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą i przykładem dla innych, gratulacje

młody dobry jest, będzie kiedyś mistrzem śwaita na 100 procent

gratulacje Oskar!

teraz medalu na Olimpiadzie życzę ,gratulacje.

Gratulacje Oskar

gratulacje oscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.