niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 5 komentarzy
  • 10039 wyświetleń

Brąz dla Bartłomieja Mazurka

Bartłomiej Mazurek brązowym medalistą Mistrzostw Polski Karate Kyokushin.

W dniach 15-16 maja br. w Kielcach odbyła się XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych. Eliminacje rozpoczęły się w piątek o godz. 15.00. W sobotę w ramach rozgrywek  zostały rozegrane ćwierćfinały, półfinały i finały VI Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. W zawodach uczestniczyło 195 karateków z 64 ośrodków.


Bartłomiej Mazurek w kategorii do 60 kg zajął III miejsce w Polsce. Wcześniej ( 28 marca br.) w tej samej kategorii zdobył I miejsce na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Puławach. Reprezentacje z województwa Podlaskiego liczyła 11 osób + 4 trenerów z Augustowa, Grajewa, Łomży i Suwałk. Medale zdobyło 6 zawodników: 2 z Suwałk, 2 z Augustowa, 1 z Łomży i 1 z Grajewa. Drużynowo województwo podlaskie uplasowało się na I miejscu w Polsce.

W chwili obecnej trwają przygotowania do międzynarodowego turnieju, który odbędzie się 7 czerwca w Wiedniu. Następnie najmłodsi karakteka wystartują w ogólnopolskim turnieju o puchar burmistrza Augustowa.
Dalsze plany to:
- start w XX Mistrzostwach Polski Juniorów Starszych (18 – 21 październik) w Świnoujściu,
- VI Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych w Krośnie (28 listopad). 

Gratulujemy e-Grajewo.pl

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (5)

Gratulacje!!

gratulacje i zycze dalszych sukcesow na turniejach

gratulacje wielka sprawa tak trzymac.

Gratki Bartek. ;) ;)

Słabo na twoje umiejętności

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.