Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 16635 wyświetleń

Brama Mazur w Ełku

Brama Mazur: wielkie otwarcie już 13 sierpnia. Ponad 600 osób znajdzie pracę w nowej galerii.

 Siedemdziesiąt sklepów, sześćset miejsc parkingowych, cztery sale kinowe oraz sześćset nowych miejsc pracy - tak w skrócie można opisać największą galerię handlową, która powstaje w Ełku. Już za kilka miesięcy ełczanie oraz goście w Bramie Mazur będą mogli zrobić zakupy, zjeść obiad oraz wybrać się na koncert lub do kina. Wszystkie pracę idą zgodnie z planem. Huczne otwarcie zaplanowano na 13 sierpnia. W internecie pojawiły się już pierwsze ogłoszenia z propozycjami pracy w galerii.

Szukają kierowników

Brama Mazur będzie pierwszym, tak dużym centrum handlowo-rozrywkowym w całym regionie. Według wyliczeń inwestorów w ciągu 30 minut jazdy samochodem na zakupy będzie mogło przyjechać tam ponad 85 tys. klientów. Oferta handlowa obejmuje wszystkie rodzaje artykułów - od spożywczych i usługowych poprzez odzież, akcesoria, sport, wyposażenie wnętrz, sprzęt RTV/AGD, a także artykuły dla dzieci i niemowląt. Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay, CCC, Deichmann, Carry, Diva oraz Sferis - to tylko część marek, jakie znajdą się w galerii. Oprócz tego swój salon otworzy tam m.in. szwedzka marka odzieżowa H&M. I to właśnie do pracy w tym sklepie poszukiwani są pracownicy, m.in. kontroler administracyjno-kasowy, kierownicy oraz dekoratorzy. Wszystkie oferty pracy można znaleźć na stronie www.pracuj.pl.

Aby zostać kierownikiem sklepu trzeba mieć co najmniej 2-3-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym sklepem lub grupą około 30 osób. Trzeba interesować się modą oraz mieć doświadczenie w szkoleniu i rozwijaniu pracowników. Wymagana jest również znajomość języka angielskiego.


Otwórz restaurację

W Bramie Mazur oprócz sklepów znajdziemy również 4-salowe kino, liczne kawiarnie i restauracje. I to właśnie w Ełku właściciele sieci gastronomicznych poszukują osób prywatnych oraz firm, które zechcą poprowadzić restaurację na zasadzie franczyzy. - Grupa Gastromall, właściciel 5 marek gastronomicznych, poszukuje franczyzobiorców do prowadzenia restauracji według sprawdzonych procedur pod marką Olimp lub Companeros.

W ramach umowy franczyzowej partnerzy otrzymają pełne wsparcie ze strony grupy, wypracowane standardy obsługi, szkolenia, receptury oraz sprawdzony system sprzedażowy - czytamy na stronie galerii. Szczegółowe informacje na temat współpracy można znaleźć na www.gastromallgroup.pl.

 18 mln zł zarobił samorząd miejski w Ełku. Za taką kwotę sprzedano teren pod budowę. Brama Mazur to teren po koszarach wojskowych w centrum miasta pomiędzy ulicami Orzeszkowej, Armii Krajowej, Dąbrowskiego i Kościuszki.

Komentarze (10)

.... i po miejskim kinie w elku a nawet i grajewskim!!!

a mc teztam mial byc i co niebedzie?

i po wszystkich sklepach w elku tak jak bylo w bialymstoku, zostaly nieliczne i to samo w grajewie przetrwaja najsilniejsi i najwieksi:-(

Fajnie że w Ełku powstaje coś takiego będzie gdzie wyskoczyć i nie trzeba jechać aż do Białegostoku ;)

praca za najniższą krajowa i mniej. 600osób z czego 300z orzeczeniem lekarskim zeby zusu nie płacic. I kto zarobi miasto i bezrobocie zmaleje. Emeryci i rencisci poszukiwani na stanowisko ochroniarzy

Jakieś możliwości pracy?

Bardzo się cieszę, nie trzeba będzie jeździć do Białegostoku! ;)

Czy ktoś wie gdzie można składać swoje cv??? Proszę o info

McDonald's będzie na ul. 11 listopada. Otwarcie w maju. Pozdrawiam!

Jak nie będziecie kupować u lokalnych kupców to wszystkie pieniążki wydane w obcej galerii pojadą za granicę ,a Ełk popadnie w jeszcze większą ruinę.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.