Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 15117 wyświetleń

Braki ciepłej wody użytkowej

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SP. Z O. O. W GRAJEWIE
19-203 Grajewo, ul. Targowa 2, tel. / fax 86 272 23 88,

informuje wszystkich swoich odbiorców,

że w okresie od 8.08.2011 r. do 12.08.2011 r.

   
mogą wystąpić czasowe braki ciepłej wody użytkowej.
Przerwy spowodowane będą postojem w celu przeprowadzenia
niezbędnych prac remontowych w Ciepłowni oraz na sieciach i węzłach.
Za spowodowane utrudnienia PRZEPRASZAMY.

Prezes Zarządu
mgr inż. Radosław Zolnik

Komentarze (13)

Witam chciałbym nadmienić, że w okresie od 30.06.2011 do dnia dzisiejszego w jednym z bloków na os. Południe nie ma ciepłej wody, leci jedynie letnia woda. Czy wynika to może z awarii?
Kąpiel w takiej wodzie nie należy do przyjemności.
Proszę o jakieś informację

Od takich rzeczy to jest bezpłatny numer 993 i tam się zgłasza na bieżąco takie usterki, proponowałabym z niego skorzystać :)

I na co wy czekacie?nie znacie numeru telefonu do administratora budynku?

proszę to zgłosić dla administratora budynku !!! Ps. Czy to takie trudne

PEC tyle liczy sobie za ogrzewanie i ciepłą wodę, że powinien te swoje prace remontowe przeprowadzac w taki sposób aby nie utrudniac ludziom życia. Ludzie, przecież mamy 21 wiek a PEC pracuje chyba nadal w 20 i to w jego połowie. Przecież to kpina. Ja rozumiem-konserwacja,remonty ale nikt mi nie powie, że w 21 wieku,przy obecnej technice, technologiach nie można tego zrobic w sposób jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców zwlaszcza, że jak już wcześniej wspomniałem ceny mediów są kosmiczne.....ponad 30zł za m3 cieplej wody-skandal. O ogrzewaniu już nie wspomnę. Zapewne zaraz po moim komentarzu znajdzie się kilku mądrych pracowników PECU którzy stwierdzą, że się mylę, że nie mam racji, że się nie znam itp. Ja uważam jednak, że to co się dzieje to przejaw bezkarności, monopolu i złego zarządzania. Ale co zrobic-to tylko Polska, Grajewo....gdzie praca jest tylko dla emerytów lub swoich znajomych a nie studentów i innych bezrobotnych,...pozdrawiam....jacek

Jeśli na oś.Południu będzie ciepła woda do 12 sierpnia,a teraz JEST, to powiem ,że zdarzył się CUD!

Jacek, to tylko Grajewo jak chcesz do 21 wieku to wyjedź do Warszawy, Nowego Yorku lub innego Cicago i nie lamentuj. Jaknie korzystasz z ciepłej wody to oszczędzasz, latem się nie ogrzewasz to kiedy ten przegląd sieci, kotła i pieców mają zrobić? Czy swój samochód też naprawiasz podczas jazdy?

Zgadzam się z przedmówcą, a te prace odbywają się co roku, to kpina....:/

Nie martw się Jacek. Wkrótce ten monopol się zwinie.

mogą wystąpić czasowe braki ciepłej wody użytkowej! - czytać umicie?
więc woda może być ciepła a chwilami może jej nie być- i tyle; rozczulacie sie nad sobą, niec może cisięnie stanei jak raz w zimnej wodzie sie przepłukasz - zdrowiej dla organizmu bedzie :)

Bolek oni co rok robią te przeglądy tylko nie wiadomo po co i dlaczego. Byłem w Nowym Jorku i tam przeglądów nie robili.Ciepła woda była zawsze. Przy tych cenach mediów nie interesuje mnie jak mają to robić.Niech zadzwonią do burmistrza Nowego Jorku to im powie baranom. Weź przestań przecież to dziadostwo i tyle. Jeśli już to robią to powinni przynajmniej zakręcić zupełnie ciepłą wodę bo ludzie zapominają i odkręcają kurki.Dostają zimną a płacą za ciepłą..........

No to chyba po to są ogłoszenia żeby ludzie wiedzieli a jak ktoś ma taką sklerozę to do lekarza zapraszam a nie na forum smutki roztrząsać. Zgadzam się z bolkiem, kiedy to mają zrobić jak nie latem? A po za tym to tylko prę dni można jakoś sobie poradzić, a jak nie to może wycieczka do Nowego Yorku skoro tam tak dobrze :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.