Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 15313 wyświetleń

Bracia złodzieje!


Policjanci z Grajewa zatrzymali 17 -latka i jego o rok młodszego brata. Młodzi mężczyźni podejrzewani są o rozbój na 54 -letniej mieszkance miasta. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

22 kwietnia br., tuż po godz. 15.30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie poinformowany został o rozboju, do którego doszło na ulicy Pułaskiego. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że dwóch młodych mężczyzn nagle wtargnęło do sklepu ze zniczami. Tam sprawcy zagrozili nożem właścicielce lokalu i zażądali pieniędzy. Następnie napastnicy ukradli 430 złotych i uciekli. Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania.

Dzięki szybkiej reakcji mundurowych, już kilka minut po zdarzeniu, podejrzani o ten rozbój mężczyźni zostali zatrzymani na pobliskim cmentarzu. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy miasta – bracia w wieku 16 i 17 lat. Teraz obaj za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem - informuje KWP w Białymstoku


Komentarze (11)

Zapewne nieudolnie skopiowali jakąś scenę z filmu albo gry komputerowej, a to spotkanie na cmentarzu jak nasi politycy. Ciekawe czy nasza policja sprawdzi wyznanie delikwentów, może to jacyś terroryści z mniejszości religijnej. Nasz polski sąd jak już dojdzie do rozprawy zapewne też zasądzi co najwyżej "za rozbój".

Wandale powinna byc tak jak w polskim breaviku :D

to ile w końcu ta kobieta ma lat 54 czy 59?

Ta kobieta ma 54 lata.

w dniu rozboju miala 54 a w dniu ich zatrzymania 59 i taka to szybka reakcja policji.

Ze strachu sie postarzała.

Każdemu z nich obciąć dłoń i problem złodziejstwa rozwiąże się sam

ostatnio było ze dwaj huligani napadli na starszego dziadka w domu i go pobili oraz okradli ,jak mi wiadomo jeden z nich siedzi ale drugi dalej chodzi po wolności ma tylko dozór policyjny mimo ze ma wyroki w zawiasach za inne przestepstwa,wię małolaty wzieli przykład z tamtych huliganów że im też nic nie zrobią.powinny byc bardziej srogie kary tak żeby jeden z drugim dziesiatemu zakazali

Ja ich znam . Nawet bardzo dobrze hehe . Teraz za bledy beda placic

ale w końcu nic jej nie zrobili xd

Hahaha jakaś sekta :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.