wtorek, 27 lutego 2024

Sport

  • 3 komentarzy
  • 11790 wyświetleń

BOMAR kontra Konopki

Na boisku przy ul. Wojska Polskiego rozegrano mecz towarzyski pomiędzy zawodnikami reprezentującymi firmę Bomar oraz Piekarnię Konopki.


Wynik 6 : 6 usatysfakcjonował obie drużyny, po zakończeniu meczu wykonano dwie kolejki rzutów karnych, w których nieco lepiej bronił bramkarz Piekarni Konopki.
Zmaganiom zawodników kibicowali licznie przybyli fani obu drużyn.
W rolę selekcjonerów wcielili się szefowie obydwu firm: Marek Wojciechowski oraz
Janusz Skrodzki którzy czynnie wspomagali na boisku swoich zawodników.

- Dziś nie ma rozstrzygnięcia, na pewno zaplanujemy kolejne spotkanie, mecz był zażarty ale bez zbytniej agresji, potraktowaliśmy to jako rodzaj zabawy. Jest to pierwsze nasze spotkanie, głównym inicjatorem był Marek Wojciechowski – mój kolega z rodzinnej miejscowości – skomentował dla e-Grajewo.pl Janusz Skrodzki

- Mecz był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach, wysoka temperatura a więc dla nas amatorów to warunki prawie tropikalne. Zabawa przednia połączona z relaksem, wynik sprawiedliwy dla obu drużyn. Rewanż prawdopodobnie za trzy tygodnie- skomentował Wojciechowski Marek.


Najlepszy zawodnik meczu - Robert Wilczyński – bramkarz Piekarni Konopki ( obronił rzuty karne oraz sam zdobył jednego gola dla swojej drużyny) – występował w Klubie Warmia Grajewo w latach 1994-2002.

Jestem dzisiaj tu dla przyjemności, na co dzień pracuję jako kierowca, brakuje mi ruchu i ćwiczeń. Muszę się zabrać za treningi żeby nie tracić formy! Po raz drugi w mojej karierze udało mi się strzelić bramkę - Robert Wilczyński bramkarz ( foto nr 3)

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

poniedziałek, 26 lutego 2024

WARMIA Grajewo - ROMINTA Gołdap 2:1

Komentarze (3)

Fajny pomysł taki meczyk:) i oby wiecej takich ludzi w naszym Grajewie bo dzięki nim cos sie dzieje i nie popadamy w rutyne i monotonnosc pozdrowionka wszystkim uczestnikom meczu

Moze by zorganizowac jakis turniej w siatkowke?Wiele nie tzeba dwie druzyny juz sa a trzecia mogla by byc dobze znana obydwu panom selekcjonerom "Niedziela".Pozdrawiam obu panow a takze zawodnikow Niedzieli

zaj-- taki mecz moze ktos jeszcze chce zagrac z konopkami

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.