Kraj

  • 13 komentarzy
  • 5207 wyświetleń

Bojkot sklepów Tesco

PSL wzywa Polaków do bojkotu brytyjskiej sieci Tesco. Nie możemy być bezczynni i patrzeć, jak premier David Cameron raz po raz obraża Polaków i rozdaje ciosy polskiej rodzinie - argumentuje. Tesco odpowiada, że w Polsce zatrudnia 30 tys. osób i zainwestowało tu ponad 10 mld zł.

W niedzielę Cameron zasygnalizował, że prawo imigrantów do zapomogi na dzieci, które pozostały w kraju ojczystym, będzie jednym z punktów negocjacyjnych Londynu z Brukselą w sprawie nowego statusu członkowskiego W. Brytanii w UE. Wskazał przy tym dzieci polskie. Z zapomogi przewidzianej w prawie unijnym korzysta w Wielkiej Brytanii 25659 polskich dzieci, co czyni je największą grupą wśród beneficjentów. Szef MSZ Radosław Sikorski krytycznie wypowiedział się o tych planach na Twitterze. Polskie MSZ podkreśla, że "choć konieczne jest likwidowanie luk w prawie europejskim, to jednak krytykowana przez Camerona unijna polityka nie stanowi luki, ale jest ogólnoeuropejską zasadą, z której korzystają także obywatele brytyjscy". za wp.pl

Komentarze (13)

Wy to możecie wzywać. Cienko się robi a wybory tuż tuż ? Cały czas byliście głusi na opinie społeczne, a teraz się obudziliście ze snu zimowego ? Mam dosyć waszych apeli i waszego wiernopoddańczego głosowania w sprawach istotnych dla poziomu naszego życia.

To takie dziwne ,że Cameron chce bronić swojego kraju,przed napływem taniej siły i utrzymywaniem ich rodzin w Polsce,Bułgarii,na Litwie itp? Unia-Unią,ale jak ktoś ma troszkę oleju w głowie ,to będzie bronił swoich rodaków.PSL-od kiedy was interesuje los Polaków? Patrzycie ,aby tylko do kogoś się przykleić w rządzie i mieć oko na rynek rolno-spożywczy.

Olać unię(kolejny rozbiór Polski)

W TESCO nagminnie sprzedają zepsute mięso.Sama przekonałam się o tym w okresie świątecznym! Ktoś w końcu powinien zwrócić na ten fakt uwagę.

a ja się zgadzam,że na dzieci,które są poza Wielką Brytanią zasiłek NIE POWINIEN być wypłacany.Bo i z jakiej racji???

Parking grajewskiego Tesco jest miejscem spotkań tutejszej młodzieży. Jak zlikwidują Tesco, to gdzie się oni podzieją?

Zszokowana,również nie będziesz mogła już siedziec całymi dniami w oknie i monitorować osob spotykających sie na parkingu :

Jeżeli taki brudas jak Polak,przyjeżdża do Twojego kraju,nie zna języka,nie ma znajomości i jeszcze zabiera Ci pracę to kim Ty jesteś człowieku....

To niech polski rząd zapewni równie wysokie świadczenia dla swoich rodaków to nie będą musieli wyłudzać pieniędzy z innych krajów ,żeby godniej żyć.

W Tesco pracują Polacy !!!!!

do "'ja"" żebyś ty miał miała ten zasiłek nie pisał"a" byś ludzie pracują legalnie wiec się należy każde państwo wypłaca zasiłek także Polska więc w czym problem

Do niezadowolona czy ty umiesz czytać czy wierzysz na słowo jeżeli na słowo to ja napiszę na desce nie oheblowanej dupa to ty też ją pogłaszczesz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.