wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 12007 wyświetleń

Boisko na Północy

Podczas XX sesji Rady Powiatu Grajewskiego, która odbyła się 6 sierpnia 2008 roku radni wyrazili zgodę na dokonanie darowizny nieruchomości niezabudowanej na rzecz Miasta Grajewo.

W ostatnich dniach lipca Burmistrz Miasta Krzysztof Waszkiewicz zwrócił się z prośbą do Starosty Powiatu Grajewskiego Jarosława Augustowskiego o nieodpłatne przekazanie w formie darowizny udziału w wysokości ½ części nieruchomości niezabudowanej położonej przy ul. 11-go Listopada w Grajewie.

Działka o powierzchni 0,5007 ha prawdopodobnie przeznaczona zostanie pod boisko sportowe, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania miejskich i powiatowych placówek oświatowych zlokalizowanych w północnej części miasta.

e-Grajewo.pl


poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (15)

Czy tzn. że pocichaczu budujemy boisko dla LO? (LO to szkoła powiatowa)

To tamto niby-boisko LO? Z fundamentem na srodku? Hehe, nieraz pilo sie tam winko w ogolniaku. Nawet fajne czasy byly.

O:-)
Interesująco byłoby - bo 80% naszych uczniów to mieszkańcy Grajewa.
Jeśli więc się uda zbudować wspólnie (Powiat i Miasto) coś na Strażackiej- to tylko gratulować!

;/ północ to piachy a nie parkowe;|

wow czyli ja sie już nie doczekam :(

o fajnie bendzie gdzie kasac a nie na asfalcie

jaka to północ? przeciez północ to piachy. a tam na listopadowej jest nie potrzebne bo szkola blisko

Narescie burmistrz to zauważył, brak gospodarności wielu dyrektorów Lo (jego również). Wiele lat obserwowałem niszczenie tego terenu - dawnego boiska Lo. Dzieci i młodziez ćwicza w parku -najczęsciej biegi lub siedzenie na lawkach, a tam było kiedys wspaniałe zaplecze lekkoatletyczne.Moze dawna świetnośc tego miejsca powróci.Pozdrawiam nauczycieli w-f i do roboty!!!!!


Ostatni szacunkowy kosztorys wykonania boiska w tym miejscu opiewał na około 200 tys. zł- nie było nas na to stać, zwłaszcza że byłaby to prowizorka jednak (beton, żużel, trawa).
Jeśli informacja o wspólnym przedsięwzięciu Powiatu i Miasta okazałaby się prawdziwa(od 2 lat nie jesteśmy administratorem tego terenu) byłaby szansa na zrobienie czegoś bardziej efektownego - choć na jakić imponujący zespół boisk typu Orlik szans tam nie ma niestety- plac jest zbyt mały.

no wlasnie kurde zgadzam sie z rs450 północ to piachy i huta ... a nie te parkowe

ludzie te boisko bedzie na żużlu! nieliczni wiedza co to jest:(

dla tych co dobrze czytają: boiska na północnej czesci miasta... a nie osiedlu Północ.

mieszkam w grajewie od ponad 50 lat i polnc to zawsze byly piachy obecnie w okolicach ZWIKNIE MA ZADNYCH miejsc gdzie mlodziez mogla by spedzac wolny czas lub uprawiac sport


Może niech nasi rajcy zinteresuja się górą Baca gdzie jest wysypisko śmieci bo tam kidyś się dobrze szusowało na nartach.

zuzel zostawcie w spokoju lepiej boisko do kosza postawcie jakies konkretne

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.