wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11693 wyświetleń

"Błysk" i "Pieszy" w Grajewie


Grajewscy funkcjonariusze w trosce o niechronionych uczestników ruchu drogowego prowadzą działania "Błysk" oraz "Pieszy". Mają one na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pieszym.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie prowadzą systematyczne działania "Błysk” oraz "Pieszy”, ukierunkowane na zwiększenie bezpieczeństwa pieszych. Prawie każdego dnia w czasie największego natężenia ruchu, na najczęściej uczęszczanych przejściach dla pieszych funkcjonariusze czuwają nad bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu. Wszystko po to, by ograniczyć liczbę wypadków drogowych z udziałem pieszych.

Umundurowani policjanci oraz światła błyskowe radiowozu mają sprawić, że kierowcy zwolnią i będą zachowywali większą ostrożność podczas manewrów, zaś piesi będą rozważniejsi. Policjanci uświadamiają także pieszym, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie w porze jesienno-zimowej, jak też na terenach niezabudowanych, wiejskich oraz w miejscach nieoświetlonych - KWP Białystok


Komentarze (6)

To w tym miejscu można stawiać auto ?

Nie wiedziałeś że policji wszystko wolno:D

Niech nasza władza lepiej rozświetli przejścia dla pieszych bo wieczorem kompletnie nie widać przejść i przechodniów.Brak też jest oświetlenia lamp ulicznych.Albo są zepsute albo szybko gaszone.

w koncu cos prztdatnego

w końcu chłopaki do czegoś się przydadzą. powinni codziennie pracować a nie spać po kryjomu na Hadesie z zapuszczonym silnikiem i ciepłej kabarynie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.