Warto przeczytać

Bluetti, lider w dziedzinie przenośnych stacji energetycznych, będzie obecny na targach GreenPower 2023 w Poznaniu

GreenPower 2023 to międzynarodowe targi energii odnawialnej, które odbędą się w dniach 16-18 maja w Poznaniu, w Polsce. Jest to najważniejsze wydarzenie branży odnawialnych źródeł energii na wiosnę 2023 roku, które zgromadzi wystawców z Polski i zagranicy, profesjonalistów z branży oraz atrakcyjny program wydarzeń.


Targi zaprezentują najnowsze innowacje i trendy w dziedzinie energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biogazu i geotermalnej. Ponadto odbędą się konferencje, warsztaty, debaty i konkursy na temat transformacji energetycznej, magazynowania energii, wsparcia dla przedsiębiorców, inwestycji i finansowania w sektorze energii odnawialnej. GreenPower 2023 to niepowtarzalna okazja, aby poznać najbardziej zaawansowane i zrównoważone rozwiązania na przyszłość energetyki i klimatu.


Jakie firmy wezmą udział w tym wydarzeniu?

Wśród wystawców, którzy wezmą udział w GreenPower 2023, znajduje się Bluetti, lider w dziedzinie przenośnych stacji energetycznych i zestawów generatorów słonecznych. Bluetti to firma założona w 2012 roku z siedzibą w Chinach i Stanach Zjednoczonych, zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych i wysokiej jakości produktów do magazynowania i wytwarzania czystej energii. Misją firmy jest dostarczanie niezawodnych i przystępnych rozwiązań, które zaspokoją potrzeby energetyczne użytkowników domowych i komercyjnych w dowolnym miejscu i sytuacji.
Bluetti oferuje szeroką gamę przenośnych stacji energetycznych, które mogą zasilać różne urządzenia elektryczne o mocy maksymalnej od 100 W do 6000 W. Te przenośne stacje energetyczne są idealne do użytku w sytuacjach awaryjnych, podczas awarii prądu, na kempingach, podróży czy aktywności na świeżym powietrzu. Można je ładować za pomocą paneli słonecznych, gniazdka sieciowego lub ładowarki samochodowej. Ponadto są wyposażone w różne wyjścia, takie jak AC, DC, USB czy USB-C, do podłączania różnych urządzeń, takich jak laptopy, telefony komórkowe, kamery, drony, lodówki czy telewizory. Wśród najważniejszych produktów, które Bluetti zaprezentuje na targach GreenPower 2023, znajdują się:


AC60

To przenośna stacja energetyczna o mocy 600 W, zasilana z baterii LFP o pojemności 403 Wh (rozszerzalnej), ważąca 8,6 kg i zabezpieczona przed kurzem i płynami (IP65).
Może być naładowana w zaledwie godzinę.

B80

To zewnętrzna bateria o pojemności 806 Wh zabezpieczona przed kurzem IP6, która może współpracować z produktami EB3A, EB55, EB70, EB70S, AC50S, AC180, EB240 i EB150.

AC180

AC180 to przenośna stacja energetyczna o pojemności 1152 Wh i maksymalnej mocy 1800 W. Posiada solidną i wodoodporną (IP65) konstrukcję, co sprawia, że jest odpowiednia do użytku w ekstremalnych warunkach. Posiada tryb zwiększania mocy, który pozwala podnieść wyjście AC do 2700 W dla urządzeń o dużej mocy.

EP600

EP600 to system magazynowania energii (SAE), który pozwala na rzeczywistą niezależność energetyczną w naszym domu. Wyposażony jest w dwukierunkowy inwerter o mocy 6000 VA do wejścia i wyjścia prądu przemiennego, zdolny do dostarczenia 230/400 V energii potrzebnej do zasilenia dowolnego urządzenia gospodarstwa domowego, czy nawet ładowania samochodu elektrycznego.

Bluetti zaprasza wszystkich zainteresowanych poznaniem swoich produktów i rozwiązań na swoje stoisko podczas targów GreenPower 2023 w Poznaniu. Tam będzie można z bliska zobaczyć przenośne stacje energetyczne i zestawy generatorów słonecznych, a także skonsultować się z ekspertami w razie wątpliwości czy pytań.


Stoisko marki znajdziesz w Pawilonie 32 - 7A, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich
.

Nie przegap okazji, aby poznać Bluetti, lidera w dziedzinie przenośnych stacji energetycznych i zestawów generatorów słonecznych, na targach GreenPower 2023 w Poznaniu.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.