czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9812 wyświetleń

Bliskie spotkania Fiatów

W dniu 17.06.2004 około godziny 15 na skrzyżowaniu ulicy Kopernika i Targowej doszło do zderzenia dwóch samochodów marki fiat. Na miejscu zdarzenia policja ustaliła szczegóły wypadku, prawdopodobnie doszło do wymuszenia pierwszeństwa. Nie było ofiar wśród pasażerów.

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (3)

człowiek który umieścił te zdjęcia jak mniemam nie otrzymał zezwolenia od włścocieli pojazdów zwłaszcza, że widnieją nr rejestracyjne pojazdów ani też policja nie dała pozwolenia do umieszczenia tych fotografii. Pozostaje więc nam pytanie czy Polska mimo iż jest w Unii dalej pozwala na " wolną amerykankę"?

19przystojniak - jesteś z ORMO? czy szpiclem?

A ja myśle że artur ma racje tak czy siak to brak kultury ze strony tego buraka co te zdjęcia zrobil dopiero gdy odbyl rozmowe z pewnym czlowiekiem wycofal jedno zdjecie to z rejestracja ten samochod nalezy do mojego kolegi wiec jak sie dowiem jak sie wabi ten co te zdjecie zrobil bedzie mial aniola strorza - bede mu na rece patrzyl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.