sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

Biwak - militarny ZSM2 (foto)

BIWAK  INTEGRACYJNO - MILITARNY  I  ALPINISTYCZNY  ZSM nr 2

                W dniach 10-11.06 i  11-12.06  odbyły się dwa biwaki integracyjne uczniów ZSM nr 2 w Grajewie.

Pierwszy biwak - militarny integrował klasy: Va SP  i Ic PG (wychowawcy: pani M. Dąbkowska i pani G. Niecikowska). Biwak militarny to niesamowita przygoda, w której liczy się nie tylko tężyzna fizyczna, ale i sprawność umysłowa: zdolność logicznego myślenia czy umiejętność budowania strategii. Choć ta impreza plenerowa odbywała się w duchu drużynowej współpracy, była doskonałym testem na sprawdzenie samego siebie.

 

Nagrodą za wytężoną pracę dla uczniów klasy VIc (wychowawca: A. Charmułowicz) był  drugi biwak integracyjny  z elementami alpinistyki. Podczas wspólnych zajęć, pod okiem instruktorów, uczniowie uczyli się zasad efektywnej współpracy, zdrowej i etycznej rywalizacji, z życzliwością i zaufaniem współpracowali w grupach.

GALERIA ZDJĘĆ

Program biwaków obejmował: zabawy integracyjne, ścianę wspinaczkową, mosty linowe nad wodą, Eurobungie, tyrolkę, rowery gokartowe, kajaki. Dodatkową atrakcją dla uczestników było strzelanie Paintballowe i nocne podchody.

Z dużą dawką zdrowego uśmiechu uczniowie wrócili do domów.

 

piątek, 27 maja 2022

Wieści z Niećkowa

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.