środa, 17 lipca 2024

Sport

  • 12 komentarzy
  • 12701 wyświetleń

Bitwa przed stadionem

Białostoccy policjanci zatrzymali 23 osoby biorące udział w bójce. Wczoraj około godziny 16:00 przed białostockim stadionem przy ul. Słonecznej doszło do regularnej bitwy. Przez kilka minut młodzi ludzie bili się między sobą i szarpali. W ruch poszły pięści, ale też kije, pałki, metalowe rurki, siekiery i noże. Ciosy i razy były zadawane szybko, brutalnie i na oślep. Natychmiastowa interwencja policji zapobiegła większej tragedii. Mimo to do szpitala trafiło pięciu uczestników bójki w wieku od 17 do 27 lat. Czterech z nich ma obrażenia pochodzące od uderzeń nożem. Napastnicy na widok policjantów najpierw zaatakowali mundurowych, a później rzucili się do ucieczki. Klucząc lasami chcieli zgubić pościg. Śledził ich jednak z powietrza policyjny śmigłowiec. Wymiana informacji pomiędzy załogą śmigłowca i patrolami na ziemi doprowadziła do zatrzymania 23 uczestników bójki w wieku od 16 do 24 lat. Policjanci zabezpieczyli między innymi 7 metalowych rurek, 5 noży i 3 siekiery. Wszyscy zatrzymani noc spędzili w policyjnych izbach zatrzymań.

Dzisiaj nadal będą przesłuchiwani. Będziemy ustalać rolę poszczególnych osób w sobotniej bójce. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia sprawcom grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Podczas zatrzymywania został ranny jeden policjant, który ma złamany palec. Po założeniu gipsy został zwolniony do domu.
Do bójki doszło przed meczem. Ich uczestnikami, a przede wszystkim inicjatorami nie byli podlascy kibice, a grupa zwykłych chuliganów i "zadymiarzy". Z policyjnych informacji wynika, że to właśnie oni na siłę starali się zepsuć piękne, sportowe widowisko zorganizowane przez prawdziwych fanów "Jagi".

nadkom. Jacek Dobrzyński
rzecznik prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Białymstoku

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (12)

hehe pozdro dla kumatych

haha te zdjecie to chyba z godzine na necie szukaliscie i znalezliscie jakies kilkuletnie

TYLKO TY, W MOIM SECU TY, JEDNA JEDYNA NIE POKONANA JAGA KOCHANA skinhedzi sa brudasami. Pozdrowienia do wizienia. Pretorjanie 3majcie sie

to zdjecie nic nie wnosi do akcji wczorajszej
słabo sie staracie;;)

e- grajewo !!!
Ja niewidze tu 23 osoby!!! tylko 4 !!!
No no no kozaki taki dym we czterech a 23 zatrzymane -moze poszkodowane ?
ten portal to wielka kicha .......................................pozdro

koniec z zadymami, na stadiony zapraszam prawdziwych kibiców

cytat:
"Ich uczestnikami, a przede wszystkim inicjatorami nie byli podlascy kibice, a grupa zwykłych chuliganów i "zadymiarzy". Z policyjnych informacji wynika, że to właśnie oni na siłę starali się zepsuć piękne, sportowe widowisko zorganizowane przez prawdziwych fanów "Jagi"."

Nawet policjant potrafił zauważyć różnicę. Ale wy oczywiście musieliście to dać w rubryce sportowej. I ani słowa o meczu, oprawie, dopingu itp. A nawet flaga "Gra(J)ewo" wisiała. No ale przecież tania sensacja się lepiej sprzedaje...

To dobry znak... wykopmy ch... ze stadionów...

Siema pozdro dla kibiców jagi a dla tych śmieci co siedzo pogarde !!!!mysza mądra wypowiedz pozdro 3m sie !!!!!!Warmia grajewo:D:D:D

co to się dzieje na tym świecie?

to nie kibice to dupki tak sie zachowojo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.