poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

Billy "Harp" Hamilton

3 maja 2007 r. godz. 19.00 sala zebra Ełckiego Centrum Kultury

świąteczna cena biletu 3 zł

Billy Harp Hamilton, wokalista, harmonijkarz, doskonały showman, gitarzysta. Pochodzi z Ohio w USA. Występuje na scenie od 1965 roku! Bardzo szybko zdobył popularność w rodzinnym Hamilton, później w całym stanie, grając w z wieloma zespołami i muzykami. Przez blisko 40 lat pracy artystycznej występował w całej Ameryce i większości krajów Europy. Przez cały czas swojej pracy wspomagał innych artystów jako muzyk sesyjny.

Jego twórczość oscyluje pomiędzy soulem, bluesem i rythm & blues. Pod koniec lat 90 tych założył swój najbardziej znany zespół The Lowriders z którym nagrał 3 płyty dla wytwórni Derriere: Blues/Soul/R’n’B (2002), Live at the Oxford Music Festival (2005) i Campesino Blues (2006), wszystkie przyjęte entuzjastycznie przez publiczność i krytykę. www.thelowridersband.com

Łukasz Gorczyca basista, kompozytor, autor muzyki do spektakli teatralnych, studiował na AM w Katowicach. Ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Terry Man, Risto Toppola, Griff Hamlin, Dave Ellis, Keith Thompson, Andy Egert, Chuck Frazier, Wheatbread Johnson czy Rob Tognoni - legenda australijskiego blues - rocka, z którymi występował na najważniejszych festiwalach w Polsce, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Czechach, Niemczech i na Litwie.
www.lukaszgorczyca.com

  http://eck.elk.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&topic=12&sid=230#12


Zapraszamy serdecznie

Dział promocji ECK
tel. 087 621 52 45

 

niedziela, 3 grudnia 2023

Rodzinne spotkanie z Krówką Matyldą

niedziela, 3 grudnia 2023

Rodzinne spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.