poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 14965 wyświetleń

Bił i kopał na ulicy


Grajewscy policjanci zatrzymali 37-latka, który pobił 29-letnią znajomą. Kobieta trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację, że do szpitala zgłosiła się pobita kobieta. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 29 - letnia mieszkanka Grajewa wracała z dancingu wspólnie ze swoim kolegą. W drodze powrotnej doszło jednak między nimi do awantury, w trakcie, której 37 - latek prawdopodobnie uderzył kobietę pięścią w twarz. Następnie mężczyzna wyciągnął 29 - latkę z samochodu na ulicę i kopał ją po całym ciele po czym  wsiadł do samochodu i odjechał.

Pobita kobieta sama zgłosiła się do szpitala, gdzie stwierdzono u niej złamanie nosa oraz ogólne potłuczenia ciała. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. Jak się okazało mężczyzna był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. 37-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - KWP Białystok


poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (15)

Zenada a potem taka paniusia z polamanym nosem przyjdziedo tego faceta i bedzie prosic o szanse wstyd bo taka jest toksyczna milosc powinna odrazu go olac nie wazne czy go kocha czy tylko sie przyjaznic ten facet to totalne zero damski bokser

Gdybym coś takiego zobaczył, połamał bym go chyba

Szok poprostu pobic kobiete nigdt dla takiego drania nie wybaczyłaby z miejsca koniec znajomosci..

ciekawe ile paniusia miała alkoholu we krwi

Czy to jest istotne ile miała alkoholu we krwi??? Nic nie usprawiedliwia DRANIA!! Mężczyzna który bije kobiety to mała pchła która mając władze nad słabszą istotą podnosi sobie Swoje marniutkie ego! Jestem pewna że stając oko w oko z równym Sobie "wiałby jak przeciąg"!!

Do Doroty: nie ma znaczenia ile "paniusia miała alkoholu we krwi", jest wyraźnie napisane, że wracali z dancingu- więc mogła mieć-choć nie musiała. W artykule nie jest napisane, że to kobieta prowadziła auto ani że pobiła mężczyznę. Więc jakie to ma dla Ciebie znaczenie? Facet natomiast popełnił dwa wykroczenia-jazda po pijanemu i pobicie.

BYDLE,BYDLE,BYDLE!!!!!Za co ją tak skopał,że pobawiła się z kimś na tej imprezie czy za to,że nie chciała mu dać???Nie ważny jest tu powód tego chamskiego zachowania ,ważne jest to,że ludzie czasami zachowują się jak zwierzęta i zapominają,że Pan Bóg dał im nie tylko głowę i mózg tak jak zwierzętom ale też rozum z którego jak widać nie każdy korzysta....

"T" Masz racje . Powinna byc dla niego kara. Wpuścić dk klatki i dać mu boksera. Ciekawe jakby sie czuł .

Jak smiesz bic kobiete balasie takim jak ty to tylko supscic wpier...

bo to zła kobieta była

Bo kobiecie trzeba od czasu do czasu przypomnieć kto tu rządzi.

Do Piotr i Carloss- Współczuję waszym Matkom ,żonom i córkom.Jak macie takie mniemanie o kobietach to mieszkajcie w jaskiniach , skoczcie se na drzewo i podrapcie się po głowie....Przy okazji poszukajcie sobie własnego rozumu bo ten być może zsunął się wam trochę niżej.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.