poniedziałek, 12 maja 2025
poniedziałek, 12 maja 2025
a może by tak kręgielnię w Grajewie otworzyć (zamiast basenu)?
beznadzieja ;/ szit wiocha ;/
te wszystkie zabawy dla dzieci to za darmo ???
Tęsknię za Dniami Grajewa, które były kilka lat temu..Nowe władze pozbawiły mnie tego.Jestem gruba inie interesują mnie kulinaria.ł
piszcie co w prostkach bendzie co porónać a nie jak w tamtym roku ...
hehhe, przecież dziewczyna z grajewa zagrala w ich teledysku
a manchester?!
...porażka.... :/
z roku na rok coraz gorzej. zdaje sie ze burmistrz młody ale jakos nie umie mlodziezy zainteresowac . kiepsko
Dobrze że Dni Grajewa nie pokrywają się z Dniami Prostek, w tym roku Ich "Święto" wypada zdaje się 6-7 lipca
właśnie... była mowa wcześniej o menchesterze :(
głupie, bez sensu i do dupy kto sie ze mno zgadza
Ludzie złote o co wam chodzi???? Dobry zespół jest,będzie zabawnie .MAKUMBA MAKUMBA MAKUMBASKA!!
lepszy jest basen, bo wiecej osob bedzie chodzic i nasza szkola bedzie mogla brac udzial w zawodach plywackich.
Glupie prostki potrafia zorganizowac lepsza bibe ;/ zal doslownie
To czego wy ludzie chcecie? Jakiego zespołu?
zawsze narzekaja ,nie kazdy lubi disco polo a chcac posluchac disko jedzcie na dyskoteke, fajnie ze bedzie big cyc juz niemoge sie doczekac
Ewę Farnę dajcie!!
jeśli komuś nie pasuje ten zespół to niech nie przychodzi ... a nie ciągle narzekacie.. możecie sobie w domu odpalić disco polo.. ja co roku przyjeżdżam na Dni Grajewa i jest zawsze świetnie.. zawsze są jakieś niespodzianki .. ;))
Nie ma sensu droczyć się z tymi "koneserami" muzyki bo temat przewija się co rok. Miasto zaprasza jakiś dosyć znany zespół, nie ważne jaki rodzaj muzyki prezentuje. Naszym "koneserom" zawsze będzie źle. Podejrzewam że nawet Linkin Park/Coldplay/Rihanna czy inny światowej sławy zespół/artysta spotkał by się z negacją.
Był temat basenu to brudasy i tłuste świnie co nienawidzą sportu tylko narzekali i na NIE byli. Teraz Dni Grajewa i zespół BIG CYC i wieśniaki będą narzekać że nie ma DISCO POLO. Jednym słowem niech się ciągną i jadą do wioski co ma drogę z kostki tam im "Szwaby" Smiecika sprowadzą.
Przesadzasz Tomek i to ostro!!! Nie o to chodzi. Myślę że większość grajewian nie narzekałaby, jakby nasz kolejny włodarz, się postarał i zaprosił kogoś konkretnego:D Farna dobry pomysł:D, może Enej, Bednarka, De Mono, Varius Manx..., sam nie wiem może tacy artyści by odpowiadali? Na pewno nie ci co już byli:D i to nie dawno, ale grunt to dobra zabawa:D
Zawsze przyjeżdźam do Grajewa z Ełku bo w Ełku to nic nie ma zawsze w Grajewie jest super!!!!!!
Do "aaa": nie obrażaj tutaj osób,które są ze wsi,bo nie jesteśmy wieśniakami.Zawsze znajdą się osoby,którym nie będzie pasowała akurat ta gwiazda,która będzie na dniach grajewa i zawsze będą narzekania,a i tak Ci,którzy mają przyjechać,przyjadą i będą się dobrze bawić.Pozdrawiam.
chociaż raz burmistrz się postarał już nie mogę się doczekać ale na 100 % będzie zajebiście PZDR
Ogólnie oni wrócili do aktywnego koncertowania. Ekipa jest całkiem niezła, zobaczcie - /. Ktoś się wybiera?