wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 14770 wyświetleń

Bierzmowanie w Wąsoszu

W parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu, której proboszczem jest ks. kanonik Marek Milanowski, odbyła się uroczystość bierzmowania.

Do sakramentu przystąpiło 96 osób z II i III klas gimnazjalnych. Mszę św. koncelebrował JE ks. Biskup Janusz Stepnowski. Młodzież do przyjęcia Ducha Świętego  przygotowywali ks. wikariusz Adam Grabowski i katechetka Marzena Kalinowska – Baran.

Gimnazjaliści podczas uroczystości usłyszeli o znaczeniu wiary, odpowiedzialności i zagrożeniach czyhających w codziennym życiu. Wiedzą oni, że powinni radzić sobie z trudnościami z chrześcijańską dojrzałością.

Kościelny Marek Komosiński przygotował piękną dekorację świątyni, pieśni – organista Roman Bruliński. W Eucharystii uczestniczył też dziekan Szczuczyna ks. kanonik Robert Zieliński oraz inni księża z pobliskich parafii.

 

Bierzmowanie 2013 w Wąsoszu - foto galeria

fot. Dariusz


Komentarze (4)

mało coś tych zdjęć . Robili więcej :D

Wie ktoś jak nazywa się dziewczyna z 8 zdjęcia.Chodzi mi o tę,ktora na pierwszy planie ma jako jedyna glowe skierowaną do obiektywu),brunetka taka ladna ? :P

monika sie nazywa :D

kliknij na foto galeria bierzmowanie -się otworzy ci masa zdjęć! -cud:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.