sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 12 komentarzy
  • 11668 wyświetleń

Biegi Przełajowe 18 X

Komunikat Końcowy Mistrzostw Powiatu Grajewskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w dniu 18.10 2007r.

Dziewczęta rocznik 1991
I miejsce Agnieszka Kędzierska – ZS Nr 2 w Grajewie
II miejsce Diana Kamińska – ZS Nr 2 w Grajewie
III miejsce Magdalena Chilińska – ZS Nr 2 w Grajewie

Dziewczęta rocznik 1990
I miejsce Monika Kędzierska – ZS Nr 2 w Grajewie
II miejsce Paula Łojewska – ZS Nr 2 w Grajewie
III miejsce Barbara Kulik – ZS Nr 2 w Grajewie

Dziewczęta rocznik 1989 i starsze
I miejsce Katarzyna Bobrowska – ZS Nr 2 w Grajewie
II miejsce Justyna Ciszyńska – ZS Nr 2 w Grajewie
III miejsce Monika Wiśniewska – ZS Nr 2 w Grajewie

Klasyfikacja drużynowa
I miejsce – ZS Nr 2 w Grajewie: 984 pkt.  opiekun Paweł Obrycki
II miejsce – ZS w Wojewodzinie: 846 pkt. opiekun Krzysztof Węcek
III miejsce – ZS Nr 1 w Grajewie: 739 pkt. opiekun Jolanta Lamirowska

Chłopcy rocznik 1991
I miejsce Mateusz Gudan – ZS Nr 2 w Grajewie
II miejsce Tomasz Górski – ZS Nr 2 w Grajewie
III miejsce Sebastian Kamiński – ZS Nr 1 w Grajewie

Chłopcy rocznik 1990
I miejsce Kamil Makowski – ZS Nr 2 w Grajewie
II miejsce Jarosław Dąbrowski – ZS Nr 2 w Grajewie
III miejsce Damian Kiersznowski – ZS w Wojewodzinie

Chłopcy rocznik 1989 i starsi
I miejsce Konrad Szklarzewski – ZS Nr1 w Grajewie
II miejsce Krzysztof Sekściński – ZS w Wojewodzinie
III miejsce Andrzej Cichocki – ZS w Szczuczynie

Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce – ZS Nr 2 w Grajewie: 914 pkt. opiekun Ryszard Borkowski
II miejsce – ZS w Wojewodzinie: 872 pkt. opiekun Krzysztof Węcek
III miejsce – ZS Nr 1 w Grajewie: 858 pkt. opiekun Kamila Januszek
IV miejsce – ZS w Szczuczynie: 823 pkt. opiekun Mirosław Sadowski

Sędzią głównym był Krzysztof Wencek.
          Koordynator Szkół Ponadgimnazjalnych    
      Ryszard Borkowski

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (12)

Brawo dziewczyny !!! Gratuluje !!! Chłopakom również !!! - Takie wyniki są aż niewiarygodne

wow super dziewczynki

Wszystkim biegaczom gratulacje , a wszczególności Kasi Bobrowskiej, Basi Kulik i Jarkowi Dąbrowskiemu:) Trzymam kciuki za dalsze sukcesy w sporcie.

OjejQqq:D to były udane zawody... achh... fakt troche wysilku byloo:D ale doszlismy do celu:D pzdr dla wszystkim uczestnikow zawodow i trenerow:D:D:):)

Gratulacjeee dla naszej Basi .. jestem Z Ciebie dumnaa:D heh :)

moja kasienka bobrowka poprostu jest najlepsza :) kasia górą :) i ZSZ nr2 jestesmy lepsi niz l.o to proste co tu sie oszukiwac pzdr dla wszystkich zawodników :*:*:*:*

Gratulaccje i gorące brawa dla mojej kofanej siostrzyczki Kasi Bobrowska jestes wielka :*:*:* wymiatasz skarbekkk:*:8pozdr:D

A ja mam takie pytanie ten Konrad Szklarzewski to jest z Białaszewa? Myślałam ze sie uczy w Białym. A to niespodzianka . heh

gratulacje dla krzyska sekscinskiego byles naj leprzy tak trzymaj 3 TH

siemka teraz już chyba nikt w to nie wątpi że ZS 2 jest najlepsze haha pozdro :))

Dziwi mnie dlaczego jest wpisany jako opiekun Ryszard Borkowski jak to jest nieprawda powinno być Paweł Obrycki według mnie zdecydowanie.

ja z ciebie tez jestem dumna fredziu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.