Kultura i rozrywka

Biebrzańskie Forum Turystyczne

Dnia 25 listopada 2017 r. przedstawicielka CTM -  Muzeum Mleka w Grajewie pani Marlena Tarasewicz reprezentowała Grajewskie Centrum Kultury podczas II Biebrzańskiego Forum Turystycznego w siedzibie Biebrzańskiego Parku Narodowego w Osowcu - Twierdzy. Tegoroczne Forum było okazją do zaprezentowania dorobku oraz planów na przyszłość BbPN. Uroczyste otwarcie uświetnił Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego Pan A. Grygoruk. W wydarzeniu wzięły udział następujące podmioty turystyczne:

- Firma Aquarius, która wprowadziła internetową sprzedaż biletów BbPN;
- Dyrektor Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Pani M. Masłowska, zapowiedająca nowości w organizacji oraz w promowaniu turystyki naszego regionu;
- Lokalna Organizacja Turystyczna Królestwo Biebrzy reprezentowana przez Prezesa Zarządu, Pana M. Ulanowskiego, który przedstawił formy lokalnej promocji oraz zaprosił do współpracy obecnych gości i prelegentów;
- Kierownik Zespołu Udostępniania BbPN, Pan G. Wroceński prezentujący nowości na rok 2018;
- Wilcze Ekomuzeum, Państwo Mydlińscy opowiadając zebranym w jaki sposób można przedłużyć sezon turystyczny;
- Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu, Pani K. Nowicka przybliżając  działalność swojej placówki i jej wkład w wzbogacenie ofery turystycznej miasta.

Nasza reprezentantka zapoznała uczestników forum z działalnością muzeum, jego pozytywnym wpływem na wizerunek Grajewa i regionu oraz zaprezentowała film pt.„Muzeum Mleka w Grajewie”, zapraszając wszystkic obecnych do odwiedzenia obiektu. Uczestnictwo w II Biebrzańskim Forum Turystycznym było okazją do wymiany doświadczeń oraz do nawiązania współpracy.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.