sobota, 25 maja 2024

Kultura i rozrywka

Białystok. Noworoczny Koncert Wiedeński (13.02)

Już 13 lutego w Operze i FIlharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbędzie się bestseller na polskiej scenie muzycznej - koncert  pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek z programem pt.  Noworoczny Koncert Wiedeński 2  - NOWY PROGRAM.

Wystąpią soliści polskich i europejskich scen operowych, balet oraz jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek.

 

Noworoczny Koncert Wiedeński 2 – NOWY PORGRAM – Orkiestra Księżniczek to także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowana, najbardziej rozpoznawalna, pierwsza na Świecie Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art wykonująca wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady!

Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". W klimat magicznych bali wiedeńskich wprawią Państwa olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art wykonującej to niezwykłe widowisko. Przeniesiemy Państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze melodie jak choćby "Wielka sława to żart", czy "Usta milczą dusza śpiewa". Noworoczny Koncert Wiedeński to przede wszystkim doskonała zabawa. Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem!

 

 

Bilety: Sklep Muzyczny Riff - Białystok, ul. Lipowa 16
 

Bilety online: www.tomczykart.pl 


Grupy powyżej 10 os. – grupynakoncert@gmail.com

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.