środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 3784 wyświetleń

Białostoczanka zdobyła w piątek tytuł Miss Polonia

Krystyna Sokołowska z Białegostoku zdobyła w piątek tytuł Miss Polonia. W finale konkursu pokonała 20 kobiet z całej Polski. Impreza odbywała się we Włocławku.


25-letnia Krystyna Sokołowska jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego. Prowadzi własną firmę - klub sportowy, w którym jest trenerem gimnastyki artystycznej i prowadzi zajęcia ze stretchingu.


Białostoczanka miała już wcześniej na swoim koncie sukcesy w konkursach piękności - w 2019 roku była w najlepszej dziesiątce Miss Earth. 


Zwyciężczyni jako nagrodę otrzyma samochód i kartę paliwową, z której będzie mogła korzystać przez dwa lata.

 

środa, 29 czerwca 2022

Kondolencje

Komentarze (7)

Przy takim tempie rozwoju pani Krysia za lat kilka zostanie prezydentem. Życzę powodzenia bo wolę mieć prezydenta pięknego niż zacewnikowanego.

Miss Publiczności dużo ładniejsza. Nie wiem jak jury mogło tego nie zauważyć. Szkoda, p. Sandry. Jest bardzo piękna. Doruwnuje Miss Word!!!

Mimo, że moją wypowiedź usunięto,to i tak myślę że p. Sandra zasługuje na Miss Word. A tytuł Miss Polonia niech ma pani wybrana przez słabiutkie jury.

do Corleone ale Ty i prostak

Życzę Miss Word pani Sandro. Jest pani piękna

Super dla Podlasia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.