sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10681 wyświetleń

Bezpiecznie przy ZSS

31 sierpnia br. zakończył się I etap budowy ogrodzenia w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Ełckiej w Grajewie. Wybór charakteru zabudowy nie jest przypadkowy, budynek szkoły znajduje się w rejestrze zabytków. Wizualnie wszystko musi więc "pasować" do zabytkowego budynku i jego otoczenia. Koszt remontu,  ponad 65 tys. złotych, pokrywa organ prowadzący placówkę Starostwo Powiatowe wspólnie z Miastem Grajewo, które wyda na ten cel 30 tys. złotych.

- Zabudowa powstała z wielu powodów - przede wszystkim chodziło o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Stare boisko było zniszczone, a szkoła nie posiada sali gimnastycznej. Poza tym jest ono usytuowane w sąsiedztwie ruchliwej ulicy miejskiej, piłka do siatkówki czy koszykówki często wypadała na jezdnię. Firma, która zajęła się wykończeniem wykonała pracę starannie i w czasie. W czwartek 4 IX planowane jest zakończenie przetargu na wykonanie II etapu nowego ogrodzenia posesji szkolnej - powiedział nam dyr. ZSS Jarosław Konopka

Dalsze czynności będą polegały na rozbiórce starej furtki i starego ogrodzenia posesji na odcinku graniczącym z ulicą wewnętrzną os. Centrum oraz na wykonaniu i zamontowaniu nowego ogrodzenia i furtki.

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (2)

Na zdjęciach widaaac juz testerzyy nowego boiska...hehe pozdroo chłopaki

Super te ogrodzenie wyszlo !!!!! fachowa robota ,widac firma zna sie na rzeczy :) oby tak dalej Panie W.M. ,Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.