poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12577 wyświetleń

Bezpiecznie przy ZSS

31 sierpnia br. zakończył się I etap budowy ogrodzenia w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Ełckiej w Grajewie. Wybór charakteru zabudowy nie jest przypadkowy, budynek szkoły znajduje się w rejestrze zabytków. Wizualnie wszystko musi więc "pasować" do zabytkowego budynku i jego otoczenia. Koszt remontu,  ponad 65 tys. złotych, pokrywa organ prowadzący placówkę Starostwo Powiatowe wspólnie z Miastem Grajewo, które wyda na ten cel 30 tys. złotych.

- Zabudowa powstała z wielu powodów - przede wszystkim chodziło o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Stare boisko było zniszczone, a szkoła nie posiada sali gimnastycznej. Poza tym jest ono usytuowane w sąsiedztwie ruchliwej ulicy miejskiej, piłka do siatkówki czy koszykówki często wypadała na jezdnię. Firma, która zajęła się wykończeniem wykonała pracę starannie i w czasie. W czwartek 4 IX planowane jest zakończenie przetargu na wykonanie II etapu nowego ogrodzenia posesji szkolnej - powiedział nam dyr. ZSS Jarosław Konopka

Dalsze czynności będą polegały na rozbiórce starej furtki i starego ogrodzenia posesji na odcinku graniczącym z ulicą wewnętrzną os. Centrum oraz na wykonaniu i zamontowaniu nowego ogrodzenia i furtki.

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Na zdjęciach widaaac juz testerzyy nowego boiska...hehe pozdroo chłopaki

Super te ogrodzenie wyszlo !!!!! fachowa robota ,widac firma zna sie na rzeczy :) oby tak dalej Panie W.M. ,Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.