niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13009 wyświetleń

Bezpieczne imprezy masowe

           W dniu 10 sierpnia 2009 roku o godzinie 12.00 w swojej siedzibie, Komenda Powiatowa Policji w Grajewie zorganizowała konferencję pt.: „Realizacja przez organizatora i inne podmioty zadań w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa imprez masowych w świetle wchodzącej w życie ustawy z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych”.

           W cieszącym się sporym zainteresowaniem i prowadzonym przez Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Grzegorza Dołęgowskiego spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, przedstawiciele lokalnych organów samorządowych, klubów sportowych oraz organizatorów miejscowych imprez.
          Podczas przygotowanej przez mgr Bogdana Ratomskiego multimedialnej prezentacji oraz w czasie żywej dyskusji uczestnicy konferencji zapoznali się z:
 najważniejszymi zmianami w nowej ustawie,
 nowym katalogiem przestępstw i wykroczeń popełnianych w związku z organizowaną imprezą masową,
 odpowiedzialnością organizatora za bezpieczeństwo imprezy masowej,
 obowiązkami uprawnieniami służy porządkowej organizatora,
 trybem wydawania zezwolenia na organizację imprezy masowej
 zasadami kontroli przestrzegania przez organizatora imprezy masowej przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i warunków zawartych w zezwoleniu na jej przeprowadzenie - informuje oficer prasowy KPP Grajewo

Komentarze (2)

PO CO TA KONFERENCJA KAZDY WIE ZE W GRAJEWIE NIE MA ZADNYCH IMPREZ MASOWYCH OPROCZ DNI GRAJEWA NO I JAKIS TAM MECZOW NA KTORE PRAWIE NIKT NIE CHODZI

No,tyle tych imprez masowych w Grajewie,że hoho.Np. w Ełku to co weekend coś się dzieje a u nas figa z makiem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.