sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 14549 wyświetleń

Bezpańskie garaże

Dwie ruiny garaży między ulicami Targową, a Szpitalną przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Grajewie straszą od lat okolicznych mieszkańców. Obiekty grożą w każdej chwili zawaleniem. Postanowiliśmy sprawdzić co na to Straż Miejska oraz właściciel terenu -Towarzystwo Budownictwa Społecznego.


- Mieliśmy dwa zgłoszenia odnośnie zaśmiecania terenów w tej części miasta. Teren na którym znajdują się garaże należy do TBS. Z tego co wiem, w związku z inwestycją  budowlaną Towarzystwa, zostaną one na dniach rozebrane i wywiezione – mówi Wojciech Formejster, komendant SM w Grajewie.


Tej informacji nie potwierdza natomiast prezes TBS w Grajewie Jerzy Dereszkiewicz.
 
- Jeśli będziemy stawiać kolejny segment garaży to, wówczas garaże zostaną usunięte. Na razie taka inwestycja nie jest planowana, więc garaże będą stały. Niestety nie udało się nam ustalić właścicieli tych obiektów. Warto pamiętać, że choć mają one symboliczną wartość, ktoś może poźniej rościć pretensje o bezprawny wywóz mienia – mówi prezes TBS w Grajewie.e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

heehhe moj garazyk

jakieś stare te zdjęcia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.