piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 14652 wyświetleń

Betonowy słup kontra Audi

Wyprzedzanie kolumny samochodów na tzw. trzeciego to przyczyna wypadku do jakiego doszło w sobotę w Popowie k/Grajewa. Kierowca z Litwy nie opanował auta  i z dużą siłą uderzył w słup energetyczny.  Tym razem obyło się bez ofiar. Szkoda tylko, że naszym sąsiadom ze wschodu w coraz szybszych samochodach brakuje wyobraźni. 
Dla poprawy bezpieczeństwa warto ustawić kilka dużych tablic w języku litewskim, rosyjskim informujących o ilości wypadków  z ich udziałem.
Policja przestrzega, że w okresie świąt na drogach będzie zwiększona liczba patroli. Policjanci będą zwracali uwagę szczególnie na prędkość aut, trzeźwość kierowców i zapinanie pasów bezpieczeństwa.

e-Grajewo.pl

Telefony alarmowe:
POLICJA 997
STRAŻ POŻARNA 998
PODOTOWIE RATUNKOWE 999
POMOC DROGOWA
Grajewo tel kom. 0 602 505 623

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (14)

To wypadek i trzeba cieszyć się że nic nikomu się nie stało (dzieki Ci Boże), ale to efekt tych szaleństw tych z Audi, BMW, Skód, VW przecież to królowie szos. Co tam 120, 150, 180 przecież ja mam dwa życia. To auto było jak widac nowe, to sprawne było w zakresie bezpieczeństwa, a gdyby to było 15 letnie BMW z gazetą zamiast poduszki powietrznej?. Szerokej drogi Panie i Panowie.

palanty jezdzic nie umieja...ajj

Wszyscy chyba wiedzą, że Litwini jeżdżą jak wariaci. To jest tego najlepszy przykład. Chociaż w Polsce takich "kaskaderów" też nie brakuje.

Gość świąteczny to chiba nadal jeżdzi maluchem albo nie miał świniaka na prawo jazdy i jeżdzi na śladzie pozdrowienia kup se pan chociąż rower to nie bendziesz zazdrościł innym

Bardzo mi szkoda tego pana z sokół bardzo dobrze go znałem bo mieszkał obok Adama

ejj a felgi dobre .. niepogięte? to ja biore:P...

litwinie i rosianie jezdzo na zabicie im zawsze sie spieszy gdzies a nie ophodzi ich ze mogo zginoc ludzie jak hco sie pokazac jak jezdzo to nieh jado gdzies na pole co sam dwa dzewa nieh sie rospendzi zawali ras i dzugi i zobaczy jak to jest a na drodze nieh bendzie czlowiekim nie kazdy hce zginoc pszes czyjos glupote bo mu sie spierzy

szkoda tak fajneg autka :(

eh,.... zatkało mnie troszke....

do jjjjjaaaa: czlowieku a gdzie cie mialo jak Pan Bog rozum dawal...chyba w szkole kamieniami rzucales co? rozumiem ze ktos moze byc dyslektykiem ale kurde bez przesady!!

mi tam nie szkoda ani tego debila ani tego samochodu... bardzo dobrze ze zarypal w ten slup ten LT. moze opowie kolegom wrazenia z takiego spotkania ze slupem i oni troche popuszcza noge z gazu i wodze fantazji na polskich drogach

tak dalej brawo! gratulacje!

powinni go obciążyć za ten słup i za straty spowodowane brakiem energi u mieszkańców, myślał że jest królem bo w audi A8

To nie była wina litwina . Z naprzeciwka tir wyprzedzał i i to nie była litwina wina bo gdyby nie uciekł do rowu do by poszedł na czołówe z SCANNIĄ a wtedy to tego audi by już nie wyklepał a tak to wyklepie i opchnie do Polski.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.