Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12364 wyświetleń

Będzie większy cmentarz

Echa XXXVIII Sesji Rady Miasta w Grajewie


W swoim sprawozdaniu z działalności międzysesyjnej  Burmistrz poinformował m.in., że miasto zakupiło 4 ha gruntu w cenie 8,00 zł/m2 przylegającego do Cmentarza Komunalnego, potrzebne będą teraz środki na urządzenie tego terenu.


W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Leszka Kotyńskiego, podjęto uchwałę  o wstąpieniu Marii Kochańskiej  do Rady Miasta z listy wyborczej PSL.


Przedstawiciel prokuratury poinformował zebranych, że grajewska prokuratura zajęła pierwsze miejsce (spośród 15 prokuratur w kraju), jeżeli chodzi o ilość spraw karnych - jedna z najniższych. Poinformował też o rozpoczętej akcji przeciwdziałaniu korupcji. Polega ona m.in. na informowaniu obywateli, również dzieci, na wszelkiego rodzaju spotkaniach co właściwie należy rozumieć przez słowo korupcja, jakie czynności uważać za korupcyjne. Na sugestię jednego z radnych o konieczności wywieszenia na budynku prokuratury informacji  o godzinach urzędowania prokurator odpowiedział „ że wszystkie konieczne informacje znajdują się na tablicy informacyjnej w środku budynku”. 

Komentarze (9)

320000 zl zaplacili ? sporo

niska cena , na wsi grunty sa znacznie droższe, rolnicy płaca nawet po 12 zł (12000) za 1 ha

ludzie czy wy liczyć nie umiecie,przecież 1 ha to 10000 m2 razy 12zl to jest 120000zł za ha a nie 12000.ale jeśli tyle płacą to ja też chętnie sprzedam.

sie odezwal matematyk ja dobrze policzylem :D

ok. powiedz tylko gdzie to ja za tą cenę chętnie kupie, każdą ilość.

i znów będą na lewo sprzedawać miejsca na cmentarzu, a winnych nie ma

małorolny matematyk :-)

Panie Burmistrzu !
Trzeba wziąć sie za miasto a nie za cmentarz. .......

slepy jestes jes wyraznie napisame 8,00zl za m2 a nie 12 matematyku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.