poniedziałek, 26 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 6999 wyświetleń

Bal z Krówką Matyldą

Ah co to był za bal! kto nie był niech żałuje.

W sobotę 4 lutego w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka odbył się wcześniej zapowiedziany bal przebierańców z Krówką Matyldą zorganizowany przez Grajewskie Centrum Kultury.

Podczas balu karnawałowego prowadzonego przez Wodzirej Band wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych dziecięcych i popularnych utworów. Chętnie uczestniczyły też w organizowanych zabawach, grach, konkursach i czasami nawet Krówce Matyldzie trudno było dotrzymać im kroku. Organizatorzy dwoili się i wylewali „siódme poty”, aby zabawić ponad stu pięćdziesięciu przebierańców, ale czego się nie robi dla najmłodszych! Był taniec ze zmianami pozycji, dojenie na czas, wielkie malowanie „Mlecznej krainy”, czysty mleczarz „Segregacja śmieci po mleku i nabiale”, mleczny konkurs na szybkość jedzenie jogurtów jak również zabawy z Krówką Matyldą. W trakcie balu rozstrzygnięto również konkurs plastyczny, których bohaterami były różne zwierzęta.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom gratulujemy.

Następny bal już za rok.

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wojewodzin. "Gotuj z klasą!" po raz piąty

Komentarze (1)

I ja tam byłam z synkiem i świetnie się bawiłam :-) Super inicjatywa i fantastyczny zespół pozytywnie naładowanych prowadzących. Czekamy na kolejne imprezy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.