niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 11487 wyświetleń

"Bajka Starego Drzewca”

1 czerwca br. w sali widowiskowej MDK w Grajewie z okazji Dnia Dziecka odbyło się kostiumowe przedstawienie teatralne pt. "Bajka Starego Drzewca” dla dzieci z klas I – III oraz z przedszkoli. Przedstawienie przygotowali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie, uczęszczający na szkolne koło teatralne o nazwie Szkolny Teatr Młodego Widza. Nad całością czuwała opiekunka koła, a także reżyser i nauczycielka języka angielskiego w jednej osobie – Grażyna Kozikowska. "Bajka Starego Drzewca” była prezentem dla dzieci w ramach tej akcji "Dzieci - dzieciom". To nie pierwszy pokaz zdolności aktorskich licealistów – szkolne koło teatralne wystawiło już  kilkanaście sztuk (ostatnie w marcu dla trzech szkół podstawowych w ramach akcji "Dzieci - dzieciom", pt. "Bajka o szczęściu").


„Jako opiekun tego teatru i reżyser mam nadzieję, że nasza działalność zmieni stereotypowe myślenie wielu ludzi, że w Grajewie niewiele się dzieje w życiu kulturalnym. Nasza młodzież z LO nie tylko zdobywa wiedzę, ale także rozwija swoje, często ukryte talenty, a także pracuje społecznie dając coś z siebie innym.” – podsumowała projekt Grażyna Kozikowska.

 

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (4)

Przedstaiwnienie było zaaajebiste ;D

Super sprawa!!!
Przydałoby się więcej takich imprez w Grajewie.
Gratulacje dla pani Grazyny!

Fajne to było!!! Oryginalne!!! Prosimy o więcej!!!
Ten drzewiec był niesamowity, a i reszta Suuuper!
A smok? Ho, ho, ho... To dziewczyna czy chłopak?
Niezłe aktorstwo. Są tacy ludzie w Grajewie???

bardzo ciekawe, no i sam pomysł:) Gratuluję

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.