Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13714 wyświetleń

Awaryjne wyjście dla wody

Pęknięcie przewodu wody surowej doprowadzanej do stacji uzdatniania było przyczyną wczorajszej awarii, która na kilkanaście godzin pozbawiła mieszkańców Grajewa bieżącej wody. Na środę zaplanowano spotkanie z wykonawcami połączeń, którzy mają przedstawić plan naprawczy

W związku z awarią pracownicy wrocławskiej firmy „Funam” wykonali w ramach gwarancji tzw. obejście awaryjne, które tymczasowo gwarantuje dostawę wody do mieszkańców oraz pozwala na zgromadzenie jej w zbiornikach.

- Jest to rozwiązanie tymczasowe, ponieważ sklejanie całego przewodu, który znajduje się wewnątrz budynku wymaga od firmy, która wykonywała całość połączeń zgromadzenia materiałów i odpowiedniego przygotowania logistycznegopoinformował Grzegorz Purwin, dyrektor Zakładu Wodociągu i Kanalizacji w Grajewie

Na środę (godz. 11.00) w siedzibie ZWiK zaplanowano spotkanie z przedstawicielami wrocławskiej firmy. Jak dodał Grzegorz Purwin – mają oni przedstawić plan działania, który będzie zmierzał do odnowienia uszkodzonej instalacji.
 
 
Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (2)

Nowo modernizowana instalacja powinna posiadać atesty na jej wytworzenie. Czy istnieją protokoły prób cisnieniowych tej instalacji?
A jeżeli chodzi o brak wody, to jest żenujace, że jedyna w mieście stacja wodociągowa nie posiada zasilania awaryjnego. Przecież nic nie jest trwałe wiecznie.

Piękny tekst. Piękne słowa, ale brak spójności tekstu. Bełkot. Ludzi dajcie już spokój ! Wiecznie jakieś bezsensowne komentarze. Przecież taka rura to rzecz martwa, ma prawo zastrajkować.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.