sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12145 wyświetleń

Awarie oświetlenia

Z powodu licznych głosów naszych czytelników w sprawie nie działającego prawidłowo w ostatnim czasie w Grajewie oświetlenia ulicznego - lampy nie świecą chwilowo lub przez dłuższy czas - wyjaśnienia składa przedstawiciel Posterunku Energetycznego Grajewo.


- Zakład Energetyczny nie jest zainteresowany, żeby odcinać swoich klientów od dostaw prądu, wręcz przeciwnie - zależy nam na tym, by wszystko działało prawidłowo. Jeżeli chodzi o ul. Mickiewicza i Nowickiego to rzeczywiście niedawno była tam powazniejsza awaria, która została przez nas usunięta (na zlecenie UM). Natomiast np. na ul. Ełckiej miasto zainstalowało świąteczne ozdoby, które jak się okazuje “sprawiają kłopoty” zawieszone na zewnątrz. Niestety przy obecnej pogodzie zaciekają wodą co powoduje zwarcia i musimy wymieniać bezpieczniki – staramy się to robić na bieżąco.


e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

To nieprawdopodobne!!!! Paryż, Londyn, New York toną w światłąch i nic tam nie zamaka. Ludzie to 21 wiek, dziś instalacje są i mogą być wodoodporne. Tylko to jest wciąż Podlasie, a to wszystko tłumaczy. Pan "rzecznik" niech się odrobinę zastanowi. Powtórzę raz jeszcze 21 wiek. Paryż. Tokyo, nawet Warszawa i Białystok. A w Grajewie zamaka wodą .....

to ciekawe dlaczego tylko na ełckiej zaciekaja woda

No i właśnie stało się - z braku oswietlenia był właśnie wypadek na ełckiej -ktoś powinien poniesc za to konsekwencje

I takzamaka od tygodnia.Mimo wypadku dalej nie ma światła na Ełckiej i Mickiewicza.Gdyby UM nie zapłacił rachunku za prąd dla ZE to przestało by zamakać.Nie opowiadaj pan bzdur,macie elektryków żeby awarie usuwac.Po to jest ta firma .Ale najlepiej co i raz podwyższać rachunki za prąd i na to samo wyjdzie.Panie Burmistrzu jest chyba jakiś termin usunięcia awarii.albo przynajmniej posłac wiązanke noworoczna dla Dyrektora ZE Łomża.A w Łomży nic wam nie zamaka panie dyrektorze?Weżcie się lepiej do roboty.Myślę ,że do piątku sie wyrobicie?

nam nie wolno mieć świateł na ulicy bo my z grajewa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.