sobota, 22 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11137 wyświetleń

Awansowali w swoje święto

W piątek, 18 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się uroczystość mianowania na wyższe stopnie służbowe 32 funkcjonariuszy.

Na stopień młodszego inspektora mianowana została 1 osoba, podobnie jak na stopień podinspektora. Ponad to dwóch funkcjonariuszy zostało aspirantami sztabowymi, 8 młodszymi aspirantami, 3 sierżantami sztabowymi, 4 osoby otrzymały tytuł starszego sierżanta, a 11 – sierżanta. 

Galeria zdjęć


Za szczególne zaangażowanie w służbie i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych 2 policjantów otrzymało przedterminowy awans. Pierwszy z nich został mianowany na aspiranta sztabowego, drugi na aspiranta.

(zobacz)   Święto Policji

Gratulujemy
e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

aż miło popatrzeć, że tyle osób awansowało :)

Wszytskiego najlepszego z okazji tak cudownego swieta jak dzien policjanta. Wiemy ze pracujecie dla nas abysmy mieli bezpiecznie i za to Wam z szczerego serca dziękujemy.

Pozdrawiam przystojnego pana po lewej!

Do Kumpla z ławki: dzieki. Tylko zastanawiam sie o kogo chodzi...Kamil czy moze Maciek... w kazdym razie dzieki i pozdrawiam.

Gratulacje panie Krzysztofie K. Długo pan czekał na tego aspiranta...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.