poniedziałek, 22 lipca 2024

Sport

  • 4 komentarzy
  • 11320 wyświetleń

Awans krajowy dla tenisistów

WYWALCZYLI AWANS DO FINAŁU KRAJOWEGO
      19.11.2011 r. w Kocudzy (woj. lubelskie) rozegrane zostały  Półfinały Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Stołowego  o Puchar PZTS (nieoficjalne mistrzostwa Polski UKS - ów).


W kategorii żaków startowała drużyna MOSiR Grajewo – Krystian Maciorowski 2002 r. (kl. 3) i Mateusz Marczykowski 2001 r. (kl. 4), która wcześniej  na szczeblu wojewódzkim w Korycinie zdobyła MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA podlaskiego. Turniej ten rozgrywany jest systemem grupowo - pucharowym.

W pierwszej fazie  Turnieju grajewscy zawodnicy po 3:0 wygrali  z UKS Topspin 51 Lublin  - woj. lubelskie, UKS Tempo 28 Olsztyn - woj. warmińsko - mazurskie i UKS Tęcza Budki Piaseckie - woj. mazowieckie.

W finale zwyciężyli  drużynę z woj. lubelskiego UKS Dynamo Gózd również 3:0 i z pierwszego miejsca awansowali do ścisłego finału krajowego, który rozegrany zostanie 10 - 11.12.2011 r. w Radomiu.  W turnieju tym startująca  w kategorii młodzików drużyna dziewcząt: Włóczko Justyna 2001 r. (kl. 4) i Budenas Karolina 1999 r. (kl. 6) zajęła  VII miejsce. W finale krajowym startują po dwie zwycięskie drużyny z czterech półfinałów ogólnopolskich – 8 drużyn. Krystian, Justyna, Mateusz i Karolina są zawodnikami sekcji tenisa stołowego MLUKS MOSiR  Grajewo.
(fot. E. Skibniewski)


Zawodników od lat przygotowuje Eugeniusz Skibniewski
Gratulujemy sukcesów!
niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (4)

Niee, no rewelacja! Gratulacje się należą jak najbardziej!

Oni są uczniami SP2

Trenuja tylko 2-3 razy w tygodniu i wygrali ? Bravo,bravo.

kolejny sukces! brawo, brawo :D trzymam kciuki za Finał! :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.