Kraj

Autorzy pomagają zwierzakom

Przed Wami specjalny konkurs zorganizowany przez Fundację Azylu Koci Świat we współpracy z portalem QFant. Ponownie macie okazję pomóc zwierzakom, a przy okazji wygrać ciekawą książkę opatrzoną autorskim autografem. Dzięki uprzejmości wielu wydawnictw i grona cenionych autorów oraz zaradności naszej redakcyjnej koleżanki, Marty Konopko, ilość nagród w puli przeznaczonej na ten konkurs jest ogromna (pełną listę książek podajemy w dalszej części newsa). Dla każdego znajdzie się coś interesującego!Jako, że jest to wyjątkowy konkurs, nie będzie w nim żadnych dodatkowych zadań. Aby mieć szansę na nagrodę, musicie tylko nabyć przynajmniej jedną z cegiełek dostępnych na wymienionych poniżej aukcjach i wysłać zgłoszenie zatytułowane KOCI KONKURS, zawierające Wasze dane adresowe, login na Allegro oraz informację o kwocie wpłaconej na daną aukcję z tego loginu. Zgłoszenia należy przesyłać na adres  kociswiat@Qfant.pl . Termin nadsyłania zgłoszeń mija dnia 3 czerwca 2011 roku o godzinie 20:00. Nagrody książkowe zostaną przyznane drogą losowania. Ilość losów zdobytych przez daną osobę w konkursie uzależniona jest od wpłaconej na aukcje kwoty. Jeden los kosztuje 5 zł. Jeśli więc ktoś nabędzie cegiełkę z 10 zł (np. na aukcji nr 1.), automatycznie otrzymuje dwa losy. W przypadku kupna cegiełki o wyższej wartości (ewentualnie - udziału w kilku różnych aukcjach) osoba taka otrzyma tych losów odpowiednio więcej.
 

AUKCJA 1

AUKCJA 2

AUKCJA 3

AUKCJA 4

Ceny cegiełek na poszczególnych aukcja wynoszą kolejno: 10, 15 i 30 zł. Każda z aukcji umożliwia pomoc innemu zwierzakowi.

UWAGA! Dokonując odpowiednich dopłat na każdej z aukcji można bonusowo nabyć specjalne gadżety. Dopłaty te również liczą się jako losy, na tych samych zasadach co w przypadku cegiełek! Jeśli więc ktoś dopłaci 5 zł na wysyłkę gadżetu, otrzyma w konkursie dodatkowy los. Informację o wysokości wpłaty na gadżety należy podać w zgłoszeniu konkursowym!

http://www.qfant.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.