Kraj

Audi na słupieKierowca audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup. Nie dał rady poddać się badaniu trzeźwości. Teraz sprawą zajęli się suwalscy policjanci.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22.00 w Suwałkach na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Tam 20-letni kierowca audi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w słup trakcji elektrycznej. Na szczęście, pomimo tego, że auto zostało poważnie uszkodzone, a słup pękł, nic mu się nie stało. W związku z tym, że młody mężczyzna nie dał rady poddać się testowi alkomatem została mu pobrana krew. Wynik jej badania pokaże, czy kierujący w momencie zdarzenia był trzeźwy. Ponadto 20-latek nie miał przy sobie prawa jazdy ani żadnego dokumentu pojazdu. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.  - oficer prasowy KMP w Suwałkach

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.