poniedziałek, 25 października 2021

Kraj

Atak na kibiców

Atak na kibiców

W środę, 8 września około godz. 19.40 w okolicach parkingu w Gąskach kibiców Czarnych Olecko zaatakowali nieznani napastnicy. Olecczanie wracali fiatem punto z meczu z Warmią Grajewo, kiedy drogę zajechał im samochód osobowy i zmusił do zatrzymania.

Z auta i przydrożnych rowów wybiegło około 30 napastników. Próbowali dostać się do środka. Kiedy im się to nie udało, zaczęli kopać, uderzać w samochód i wybili w nim szybę. Mieszkańcom Olecka udało się uruchomić auto i uciec. O zdarzeniu powiadomili policję. Niestety, patrol, który pojechał na miejsce, nikogo nie zatrzymał. 

— Na szczęście nikomu nic się nie stało — mówi Ryszard Stemplewski z oleckiej policji. — Pasażerowie najedli się tylko strachu. Przypuszczamy, że napastnikami mogli być kibice z Ełku i z Grajewa. Sądzimy tak, ponieważ tego dnia doszło do dwóch innych incydentów na terenie powiatu ełckiego. Nie wiemy, co było motywem takiego zachowania. Prowadzimy w tej sprawie dochodzenie. 

Właściciel uszkodzonego auta złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Straty oszacowano wstępnie na 10 tys. zł.

mag
http://olecko.wm.pl

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.