Kultura i rozrywka

Artyści – Uczniom z ZS Nr2

Spektakl „Profile Ojca Pio” przedstawiony przez uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 (grupa „Bene-Regesz” pod opieką P. Zofii Piotrowskiej) z okazji obchodzonych w parafii uroczystości odpustowych stał się swoistą nobilitacją dla grających w nim uczniów. Obecni na nim : ksiądz - aktor Kazimierz Orzechowski, Joanna Cortes i Grażyna Skowron-Matkowska – artystki scen warszawskich, entuzjastycznie przyjęli grę młodych aktorów i  zaprosili naszych uczniów na spotkanie i warsztaty aktorskie.

Ks. Orzechowski uczył młodzież, jaka tajemnica kryje się w scenicznym spojrzeniu, słowie, geście i nakazywał szukać wewnątrz siebie wyrazu dla granej na scenie roli.
P. Joanna Cortes podzieliła się swoimi doświadczeniami scenicznymi, m.in. występem z Placido Domingo i w humorystycznej konwencji zaśpiewała fragmenty operowe.
Warsztaty dodały energii uczniom z „Bene-Regesz”, którzy czują się obdarowani i na nowo cieszą się efektami swojej pracy.

Galeria zdjęć

Marzena Joanna Sulkowska

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Wojewodzin. "Bal Pożegnalny"

sobota, 3 czerwca 2023

Dzień Dziecka w SP2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.