niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

Areszt dla sprawcy wypadku

KPP Ełk: Wypadek na ulicy Kościuszki. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.
5 października br. ok. godz. 17.30 oficer dyżurny ełckiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym, do którego doszło w Ełku na ulicy Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym typu sedan, najprawdopodobniej marki Saab, koloru czarnego, potrącił przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych, naprzeciwko katedry kobietę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia w kierunku ulicy Orzeszkowej.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, przede wszystkim poszukuje się kierowcy i samochodu, który uczestniczył w zdarzeniu. Z relacji świadków wynika, że auto ma wybitą przednią szybę.


Areszt dla sprawcy wypadku.
Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 44-letniego mieszkańca Ełku, który śmiertelnie potracił przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych 57-letnią kobietę, po czym odjechał z miejsca wypadku.

Prokuratorskie zarzuty usłyszał 44-letni kierowca samochodu marki Saab, który w miniony wtorek potrącił przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Niestety, ranna 57 -letnia kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła na miejscu.

Śledczy pracujący nad sprawą ustalili, że mężczyzna w momencie wypadku był nietrzeźwy. Teraz za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj sąd zastosował wobec 44-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.