poniedziałek, 26 września 2022

Szczuczyn

  • 1 komentarzy
  • 475 wyświetleń

Archimistrzostwa w BCK w Szczuczynie

Z wielką radością ale też świadomością odpowiedzialności przyjęliśmy wiadomość, że znaleźliśmy się w gronie czterech instytucji z całej Polski, które zakwalifikowały się do udziału w “Archimistrzostwach. Wspólnym tagowaniu zdjęć” organizowanych przez Centrum Archiwistyki Społecznej.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybrało archiwa społeczne, które 26 listopada br. zorganizują Archimistrzostwa i wraz ze swoimi drużynami wezmą udział w grze, która będzie polegała na otagowaniu jak największej liczby zdjęć na portalu Zbiory Społeczne.

 

Podczas Archimistrzostw swoją premierę będzie miała nowa funkcjonalność w portalu Zbiory Społeczne! Pomoże ona w lepszym opisaniu i wyszukiwaniu zdjęć, dzięki możliwości ich tagowania przez odbiorców portalu.

 

Będziemy informować Państwa na bieżąco o przebiegu Archimistrzostw.

 

Zerknijcie i zapoznajcie się już dzisiaj z zasobami Archiwum Społecznego działającego w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie:

https://zbioryspoleczne.pl/archiwa/PL_2028

 

 

Więcej o Archimistrzostwach:

https://cas.org.pl/wydarzenia/archimistrzostwawyniki-naboru/?fbclid=IwAR2G3tJlfJSFtCsrDN6pD0Q42Wa4CUIYZLVBwp7EEGviiB9xixW3SWx6wLM 


Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

 

Komentarze (1)

Kto pisze te artykuły w BCK, ci to za zwrot archimistrzostwa?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.