piątek, 7 października 2022

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 12166 wyświetleń

Apel Kingi- uratujcie pieska!

Witam,

Codziennie dojeżdżam do pracy na trasie Grajewo - Rajgród. Na tym odcinku na wysokości skrętu na Biebrzę, na poboczu od tygodnia kręci się niewielki czarno - biały pies. Najwyraźniej ktoś go wyrzucił z samochodu i ten biedak czeka na swojego właściciela.... Zastanawiam się, czy nie lepiej go zabrać do schroniska zanim spotka go śmierć pod kołami lub z głodu i wycieńczenia... Niestety nie mam własnego środka transportu. Nie mogę go zawieść do jakiegoś przytuliska... Ludzie pomóżcie mu!

Podpis: Kinga

piątek, 7 października 2022

Wierzbowo. Jesienny Piknik Rodzinny (15.10)

czwartek, 6 października 2022

Wojewodzin. Konkurs kulinarny "Ale tort"

Komentarze (17)

ja mam już psa i 2 już nie mogę :(

Wykup mu bilet na PKS

Dziś jechałem do Augustowa i chyba widziałem tego pieska. Żal mi go bo naprawdę na tej trasie to tragedia może go spotkać. Co tu dużo mówić niemal co dzień widzę jakiegoś wałęsającego się psa i dlaczego ludzie są tak bezmyślni i okrutni. Gdzie jest najbliższe schronisko w Białymstoku?

STRAŻ GMINNA !!! ZGŁOŚ TO !!!

ta, pewno lepsza smierć niż ma się męczyć w schornisku i zdychać z głodu. Jeżeli chcesz mu ulżyć to zabierz go do weterynarza na uśpienie i tyle co ma pies się męczyć.

ww to było dobre...Ale...gdybym go widziała to bym go wzięła . Są ludzie bezduszni !!!! I my tego nie zmienimy...niestety:( Kingo,jeśli nawet jedziesz autobusem do tej pracy po prostu poproś pana aby ci się zatrzymał i weż go do domu ...IDŻ ZA CIOSEM!!POZDRAWIAM LUDZI Z DUSZĄ!!

Ludzie sa okropni bezduszni jak tak mozna pieska wyrzucić przeciez to stożenie jest mądrzejsze niz ludzie:(

nie masz znajomych? kolegów itp... ktorzy mogliby ci pomoc albo ktorzy przygarneliby tego pieska?

wykup bułeczkę głodnemu dziecku ... w sprawie psa zadzwoń do urzędu miasta i gminy w rajgrodzie, to ich teren chyba ...

ja czasmi jezdze do Rajgrodu i nie widziałam tam zadnego psa

jak sie ma sprawa? czy juz ktos pomogl? w grajewie ciezko o pomoc bo tam samE WIEJSKIE MENDY MIESZKAJA!!!!

Marek i gh leczcie się. Życzę wszystkiego najgorszego

WWW całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja myśle o wiele gorzej ale jak bym napisała co naprawdę myślę o ludziach z Grajewa to by ten komentarz usunięto!!!!!!!!!!

Przy moście gdzie płunie rzeka Ełk też pałęta się okaleczony pies.. Jest tam od paru tygodni, co robi w tej sprawie straż miejska?

do ww
Ty gnoju. życzę ci takiego losu jaki ktos zgotował temu psu. taki jak ty nie zasługuje by żyć. ludzie co jest z wami? czy wy już nie macie odrobiny serca.zabijmy psa, potem juz tylko krok od tego żeby to samo zrobić z dzieckiem albo innym człowiekiem, przecież lubimy jak ktoś cierpi.lubimy zadawać ból.

pff przejedzcie sie po okolicznych wioskach a znajdzieice MASE takiech psow. nieraz jak wracam ze szkoly to widze po 4 lub 5 przy glownej ulicy i jakos nikt sie nimi nie przejal

Żal mi cb Marek !!!! Taki z cibie gnój. to sie nawet nie udzielaj człowieczku. i zyczę ci wszystkiego co zasrany własciciel zrobił dla tego pieska. niech cie z domu wywalą Marek, sam zdychaj z głodu i wycieńczenia na ulicy!!!!!!!!
FUCKK DLA WSZYSTKICH POWALONYCH LUDZI BEZ SERCA!!!!! ;/////

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.