Wiadomości

  • 37 komentarzy
  • 16821 wyświetleń

Antoni Macierewicz w Grajewie

W sobotę 15 marca 2014 r. w grajewskim klubie Hades odbyło się spotkanie z Antonim Macierewiczem i innymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

Na spotkanie z cyklu: Polska jest Jedna. Rozmowy o Polsce i Regionie zaprosił mieszkańców Zarząd Powiatowy PiS.Antoni Macierewicz (ur. 3 sierpnia 1948 w Warszawie) – polski polityk, historyk, nauczyciel akademicki, minister spraw wewnętrznych w latach 1991–1992, wiceminister obrony narodowej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, poseł na Sejm RP I, III, IV, VI i VII kadencji, wiceprezes PiS. Działacz opozycji demokratycznej w PRL w latach 1968–1989, współtwórca Komitetu Obrony Robotników i Komitetu Samoobrony Społecznej KOR, publicysta. (wikipedia.pl)

 

fot. e-Grajewo.pl

 

Komentarze (37)

Co ten Antek może wiedzieć o naszym regionie.jedzie tu szukać poparcia ciemnego ludu.jak to kiedyś j.Kurski mawiał.

dlaczego znow faszerować nas polityką POLSKA JEST JEDNA dosc tych ,, politykinierow ,, z ,,bozej łaski,,--zaproscie inwestorow by stworzyc miejsca pracy a nie dalej dzielic spoleczenstwo na usmolonych i czerwonych -precz z dzieleniem-emeryt

to jakis żart... czy zaczyna się kampania 10 kwietnia

Antoni to przecież ostatni "żołnierz wyklęty". Przyjeżdża do nas by przygotować miejsca postoju oddziałów partyzanckich w przyszłej wojnie polsko - polskiej.

Jak ci nie pasuje spotkanie z Maciarewiczem, to idż na spotkanie Z Biedroniem czy panią Senyszyn. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jest demokracja a nie jedynie słuszna ideologia PO tak jak kiedyś PZPR.

Nie chcemy polityków dzielących naród. Politycy, aby zebrać głosy wyborcze dzielą różne przywileje i w konsekwencji tworzą kryzysy budżetowe. Aktualnie politycy nie wnoszą nic dla poprawy gospodarczej kraju. Chcemy pracy i sensownej płacy. Politycy precz z Grajewa.

Do HENRYK. Zgdzam się z tobą. Jeśli ktoś nie chce, niech nie idzie, proste. Każdy ma swoje poglądy. Jak inni chcą spotkania z Palikotem i jego ludźmi proszę bardzo. Droga wolna. Ale czy słuszna?

Partie to legalne mafie, które chronią swoje interesy, dają pracę swoim członkom, uprawiają politykę w taki sposób aby powiększyć swoje wpływy. Zauważyłam, że wymiar sprawiedliwości, który jest niezawisły wydaje co najmniej dziwne wyroki w sprawach w których są oskarżani politycy. Pan Macierewicz osłabił Polski Wywiad - nie wiem w interesie jakiego państwa działał bo chyba nie naszego?

spotkanie z panem Macierewiczem w siedlisku rozpusty noszącym miano podziemnego świata zmarłych, ja się pytam - PRZYPADEK?????

Człowieka wykształconego, mającego unanie w świecie - warto posłuchać - niezależnie od poglądów. Ja idę, a wy jak chcecie (mało mnie to obchodzi:) )!

Co tam bezrobocie. Najważniejszy jest SMOLEŃSK!

A kiedy przyjedzie Hofmanek ?

Henryk ....masz rację .Piszą różne głupoty ,głosują na Palikoty czy Tuski .Pretensję powinni mieć sami do siebie
Słyszałam różnych polityków ,pana Macierewicza zaliczam do grona tych którym zależy na naszej Polsce .
Piszą źle o panu Macierewiczu ,bo nasz komunistyczny rząd nie chce i nie lubi prawdy

Taką słabą pamięć macie..., że już zapominacie jak to było pięknie za czasów pisuaru? Ludzie ogarnijcie się w końcu i nie dajcie sie oszukać!! Na dzień dzisiejszy, nie ma żadnej rozsądnej partii wszyscy to oszuści i złodzieje. Trzeba nam nowych, młodych, mądrych, nieskorumpowanych polityków!! Mam wielki szacunek do śp Leppera, ponieważ nie bał się powiedzieć prawdę i za nią zginoł. Dlatego póki się nic nie zmieni olewam wybory i wam też to radzę.

Odwiedzi Nas Pan który rozwalił cały Polski Wywiad i Kontrwywiad..........
To ma być Patriota ???? .

Powtarzam kolejny raz. Nam polityków nie potrzeba. Dajcie ludziom pracę.

Pawik ,to czemu nie bierzesz się ,żeby coś zmienić ,tylko olewasz , w ten sposób popierasz to co jest .Chcesz korzystać z tego ,co inni wywalczą ,a jaki jest Twój wkład ?-tylko olewać?

Ok to powiedz mi co zmienisz głosując i na kogo?? Skoro przez tyle lat rządzą ci sami ludzie, zmieniają tylko stołki i partie... oświeć mnie zefirku:D Mówicie, że ten kto nie głosuje nie powinien narzekać:D Powiedz gdzie tu sens i logika. Jeśli głosujesz i wybierasz ciągle te same nieuczciwe, niekompetentne osoby to ty jesteś odpowiedzialny za to co zrobiłeś:D Dlatego wolę to olać bo mam tego dosyć!! Wolę mieć swój wkład w wyborach samorządowych, w budżecie obywatelskim czy w protestach.

Mieszkańcy Grajewa nie ma się o co spierać.Tak pobyt w Grajewie pani minister Kudryckiej i jej paziów jak i wizyta pana posła Macierewicza to jedna z wielu wizyt na trasie wycieczki wyborczej.Brakuje nam do kompletu pana Palikota i pana Korwina Mikke.Ich wizyty nic dla Grajewa nie wnoszą,bo nic nie mogą wnieść.Ekscytują się tylko aktywiści tych ugrupowań partyjnych którym się wydaje że są ważni.W wyborach też nie mamy dużego wpływu ,żeby nie powiedzieć żadnego dopóki będą listy partyjne a nie okręgi jednomandatowe.Pawik można jeszcze iść na wybory i oddać głos nieważny.Politycy przyjadą,pojadą a my zostaniemy ze swoimi problemami.Trzeba taką wizytę traktować jak przyjazd cyrku do Grajewa.

Ten człowiek już nie robi nic dla Polski, żyje w świecie imaginacji a partia którą reprezentuje to banda ignorantów z głową chmurach. Potrafią tylko krytykować, węszyć spisek. Moim zdaniem robią szum medialny w walce o elektorat. PIS powinien zmienić nazwę na PIN-Prawo i Niesprawiedliwość. Macierewiczowi stanowcze NIE!!!

pawik, zefir > i pierwszy i drugi macie po części rację. Nie będę przedstawiał tu swoich poglądów politycznych,agitował za którąś z partii czy namawiał do wzięcia udziału w wyborach. Mam swoje zdanie na temat wyborów i do puki obowiązywać będzie obecna ordynacja wyborcza ja udziału w wyborach brać nie zamierzam. A w spotkaniu z człowiekiem o judaszowskim charakterze udziału nie wezmę.

Można i konia posłuchać ten chociaż nie kłamie.

Logiczny jestes prawdziwy judasz

Ciemny lud to kupi.,,,

Spotkanie bardzo slabe szczerze zaskoczony jestem tym ogólnym poziomem , odpowiedzi ogolne i przesmiewcze oceniajace bardziej opozycje, 0-konkretnych odpowiedzi, na niektore pytania oczywiscie te trudniejsze nie bylo ich wogole, kiełbasa wyborcza, to smutna prawda...

Nic mi się nie rzuciło w oczy poza średnią wieku osób zainteresowanych panem M.pozostawiam do przemyślenia

Jak wiele tu osób "oburzonych" istniejącym stanem POlitycznym POLSKI. A trza było być na spotkaniu i to "wykrzyczeć" a nie "szeptać" przez końputer. "Jak strusie, jak strusie..."

Apropo poprzednika!cytuje:ciemny lud to kupi:a prosze odpowiedziec na pytanie-Co daje nam oświecony rząd?gdyby to przyjechał ktoś z PO to ok?a jak z PIS- TO CIEMNY LUD.........mam 66lat i troche sledze polityke.........więc C IEMNY LUD?

czy nie macie juz dość tego tytułowania : Minister Macierwiecz, premier Kaczynski ... itd. Ja rozumiem zasady tytułowania ale czy nie wystarczy poseł Macierwiecz , prezes PiS Kaczynski !? udajecie i zaklinacie rzeczywistość. Nie musicie się dowartościowywać - mówię to do PiS , osoby które interesują się polityką wiedzą kto teraz jest premierem, ministrem. Wygracie wybory, stworzycie Rzad - i nie ma sprawy , macie prawo tytułować się Premie, Minister. Proszę zejść na ziemie i odrobina pokory . To ze ktoś przez jakiś czas był ministrem nie uprawnia go do posługiwania się tym tytułem do końca życia i w każdej sytuacji!

Niektórzy komentatorzy prześcigają się chyba, kto co głupszego palnie. Jakże wiele komentarzy przypomina mi zdartą płytę która jest tak zurzyta że nie da się tego słuchać bo zacina się i powtarzają się utwory. Tak samo tu, te same inwektywy, ubliżanie ludziom, stare ubeckie metody rozbijania, aby tylko namieszać w głowach. Przecież to przerabialiśmy przez pół wieku i nic nie nauczyliśmy się? Nadal szczujemy na siebie, jakby to coś dało, zmieniło rzeczywistość w której żyjemy. Zmienić możemy tylko poprzez wybory które się zbliżają. Ktokolwiek by przyjechał do naszego miasta znany lub mniej znany polityk, jakiejkolwiek opcji politycznej, będzie dla jednych pasował dla innych nie. Tak więc jeżeli bracie czy siostro masz wylewać pomyje lepiej zamilknij i zajmij się swoimi problemami.

Im wszystkim chodzi o lekkie koryto , a fakty sa takie , bezrobocie , wielka emigracja, korupcja , układy mafine, zapaśc systemów oświaty, zdrowia , same absurdy .Uklad Magdlemnkowy powinien byc w pył rozgoniony , a winni iśc siedziec na dlugie lata zaczynając od Tuska ,Balcerowicza, Buzka Sikorskiego ect

Młodzi to muszą teraz harować, bo im Tusk chleba nie kupi. Na szczęście jest Internet i spotkanie mogłam obejrzeć, a WARTO to zobaczyć.
Ps. Teraz do 67 lat wszyscy jesteśmy młodzi :P)

Jakoś młodzieży to raczej nie widać na tym spotkaniu czyli mamy mądrą młodzież .

PiS i tak wygra. Nic tu nie pomoże ujadanie wrogiej agentury. Po prostu miarka już się przebrała i ludzie mają dość tego bagna.

dziękuję portalowi za uczciwy przekaz tego wydarzenia!

Szkoda że Burmistrz nie poprosił jeszcze o jakąś działkę na Księżycu. Zapewne Macierewicz też by obiecał.

Wygra ten kto będzie liczył głosy, bo zgodnie z "Kodeksem Wybiórczym" partie policyjne mają jedyne prawo do wystawiania kandydatów, a "reszta" to jedynie tło, tzw słupy wyborcze.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.