Wiadomości

Ambasador Biznesu

Jeszcze tylko do końca tygodnia Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego przyjmuje zgłoszenia podlaskich firm z sektora MŚP do konkursu „Ambasador Biznesu - Podlasie 2004”. Jest to już szósta edycja konkursu, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
W piątek – 24 kwietnia upływa termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Ambasador Biznesu”, który po raz szósty organizuje Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego i Podlaskie Centrum Euro Info. Firmy z sektora MŚP z naszego regionu, chcące przystąpić do zmagań o miano najlepszego przedsiębiorcy powinny, wypełnić i przesłać do siedziby Fundacji ankietę konkursową. Jest ona dostępna m.in. na stronach www.pfrr.bialystok.pl. Jednakże do większości podlaskich małych i średnich firm została ona rozesłana przez organizatorów. W oparciu o analizę danych zawartych w ankietach, organizator konkursu dokona wyboru 15 firm, które zakwalifikowane zostaną do drugiego etapu i poddane ocenie niezależnych ekspertów z takich dziedzin jak finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing i public relations. Laureatów konkursu wyłoni Kapituła, którą tworzą m.in. przedstawiciele władz regionu, instytucji naukowych, instytucji zrzeszających przedsiębiorców, mediów, instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali w dniu 29 maja br. Laureat konkursu otrzyma tytuł „Ambasadora Biznesu – Podlasie 2004” wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 15 tys. zł. Wyróżnienia przyznają również Marszałek Województwa Podlaskiego oraz wojewoda Podlaski.
Przypomnijmy, iż laureatami dotychczasowych edycji konkursu są: JKT, PU-A ASTWA, SILIKATY Białystok, KOMBINAT BUDOWLANY w Białymstoku oraz Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie. Głównym celem konkursu jest wskazanie na grupę prężnie działających i rozwijających się małych i średnich firm oraz promocja ich produktów i usług. Zdobywca tytułu „Ambasador Biznesu” ostatniej edycji konkursu – POM Augustów, zwiększył w ubiegłym roku o 60% swoje obroty i znacznie poszerzył krąg odbiorców.


Więcej informacji udziela dziennikarzom First Communications. Tel: (085) 74 36 856

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.