piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 25 komentarzy
  • 18711 wyświetleń

Alkohol z Biedronki ?

Firma Jeronimo Martins Dystrybucja właściciel sklepu  Biedronka  chce wyjść naprzeciw potrzebom  swoich klientów w związku z czym prosi radnych miasta Grajewo o wydanie pozwolenia na prowadzenie sprzedaży wyrobów alkoholowych w sklepie mieszczącym się w Grajewie przy ul. Dwornej.

Limit na rok 2008 jest już wyczerpany zatem radni musza zdecydować czy  zwiększyć liczby przyznanych koncesji na obrót alkoholem na terenie miasta. Radni rozpatrzą wniosek na najbliższym posiedzeniu  tj. w dniu 20 maja.

e-Grajewo.pl

 


czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (25)

Jestem jak najabrdziej za tym,zeby dostali pozwolenie na alkohol...studiuje w bialymstoku i w tutejszych 'bieDronach' posiadaja alkohol-ktory dodam jest owiele tanszy niz w zwyklych sklepach-i nie mowie o jakims piwie jak siki,tlyko np.wodka Bols,wiec to tylko klientom na reke bedzie:)

Czego tu szkodować niech przyznają tę koncesję, chyba że boją się konkurencji? Nie trzeba by było jeźdźić do Szczuczyna po butelkę tańszą ok 2 zł. Trzymam kciuki za biedronkę!

OOoo... Właśnie co to za sklep bez alkoholu ;D ;D hyh... Takie sklepy tracą klientów i zarobek ;PP

Powinni wprowadzić alkohol , bo w skepach wódka droga , a biedronce taniej nawet o 3 zl(a 3 zl to juz jeden browar do przodu)

Dobre. Wyjść na przeciw potrzebom swoich klientów. A może na przeciw zwiększeniu zysków (tym razem swoich). Mi to w sumie obojętne, ale niech nie mówią, że to dla swoich klientów

takzwiekszcie sprzedaz alkoholu,tytoniu,moze jeszcze jakies zioła dodamy do biedronki;] jakby nie bylo wszystko na miejcu:D

To oni nie mają już czym handlować,tylko za alkohol się rwą????Dobrze,że obok nie wybudują salonu samochodowego pod szyldem Biedronki!!!!

no ........tego jeszcze brakowało !!!! A po ile będzie flaszka po 5 zł ??????

Wszystko bedzie dobrze. spoko. a WARKA jest the best !!! mniam mniam :P

ludzie ale wy jesteście dziwni narzekacie że wszystko drogie, a jak macie szansę kupić coś taniej to też nie dobrze. Trzymam kciuki za Biedronkę i jestem wdzięczny że są ludzkie sklepy!

bedzie chcial sie napic to czy tu czy tu to i tak kupi...i tyle w temacie

Powinni ograniczyć koncesję do dwóch na całe Grajewo. !!!!!!
Zrobić na nie licytację i przyznać temu kto da najwięcej kasy. Zdobywanie substancji uzależniającej acz legalnej w naszym kraju nie powinno być tak łatwe. Bardzo wiele tych naszych osiedlowych sklepików swój utarg opiera na sprzedawaniu alkoholu ludziom bardzo uzależnionym i zniszczonym już przez alkohol, jak i młodym ludziom którzy dopiero się uzależniają także dzięki tej łatwej dostępności. Nasi radni powinni skalkulować przychody związane ze sprzedażą koncesji z kosztami jakimi niesie ze sobą choroba alkoholowa. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to co robią radni w naszym imieniu. Mam wrażenie, że poziom wiedzy naszych władz na ten temat jest niewystarczający.

unas w elku w kazdej mozna kupic alkohol i jest duzo taniej piwo zywiec w sklepie 3zł w biedronce 2,49 ;]
pozdrawiam

a co z biedronki niedobry ?? ;|| zal

ciekawe jakiego pochodzenia będzie ten alkohol.co z tego że tańszy o 3 zł , ale jakość nie ta .tanie mięso psy jedzą.

tania wodka dobra wodka :)

Byłem w kilkunastu biedronkach w Polsce i każda ma pozwolenie na sprzedaż wyrobów alkoholowych nawet ta w Szczuczynie. Moim zdaniem za dużo sklepów PSS dostało takie pozwolenia.

Moim zdaniem każdy handlowiec, który chce sprzedawać alkohol powinien mieć takie prawo... samo przyznawanie koncesji przez radnych to jakiś absurd nie mniejszy jak przyznwanie środków na oraganizacje typu AA (anonimowych alkoholików)... dlaczego?... otóż dla handlarzy alkoholem w naszym mieście tani alkohol z Biedronki (czy też z Lidla chociaż tutaj już nic narazie nie mogą zdziałać) to straty, aby ich uniknąć będą musieli obniżyć ceny (co może być dla nich zabójcze) albo wpłynąć na przyznawanie koncesji ... z drugiej strony ten kto chce sprzedawać alkohol musi złożyć wniosek i liczyć na dobrą wolę radnych lub wpłynąć na ich decyzję... w obu tych sprawach czynnikiem decydującym mogą okazać się "koperty" ... a więc jedynie radni są w komfortowej sytuacji (mogą brać z jednej, z drugiej, z obu stron - nieważne)... poprostu takie sytuacje są "niezdrowe"... dlatego niech rynek decyduje a nie urzędnicy... ...jeszcze argument często przytaczany że chodzi "o troskę" o ludzi którym taki alkohol będzie zbyt łatwo dostępny i zbyt tani, a przez to mogą popaść w alkoholizm... a niech popadają w ten alkoholizm -TO ich życie (jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz)... tu bym tylko radził w miejscach sprzedaży alkoholu umieścić tabliczkę albo udostępnić ulotki o treści np.: Wszelkie koszty leczenia - wynikłe z nadużywania alkoholu (np. uszkodzenie wątroby.. itp.) - pokryjesz z własnej kieszeni, a jeśli cię nie stać - umrzesz!...

Właśnie w tak pijackim kraju ,trzeba dodać jeszcze jeden punkt sprzedaży towaru,który niszczy ludzkie życie,rodziny!!Jeszcze napewno ma być taniej?Zróbcie degustacje,wtedy będzie klijentów.

Dla mnie to już obojętne.. Wystarczy że jest tam piwo.. A może i coś mocniejszego można kupić w innym sklepie.. I tak sprzedadzą hehe :P

Do KAR_1
Ogólnie zgadzam się z tobą, jednak co do kosztów leczenia nie masz racji. Ktoś kto dużo pije, odprowadza duże podatki do Skarbu Państwa np. akcyza. Zatem leczenie mu sie należy gdyż płacił za nie całe swoje pijackie życie, noo chyba że pił royal z mety, ale my zakładamy że był uczciwym czyt naiwnym pijakiem i płacił akcyzę, czyż nie należy się mu ewentualne leczenie. Pozdro

niech radni też rozpatrzą którzy za wynajem mieszkania odstępnego chcą dosyć że że opłacasz wszystkie rachunki to dodatkowe pieniądze biorą ,powinni rozliczać się z podatków.urząd skarbowy trochę powinien się zainteresować w końcu to są pieniądze lewejeszcze odstępne 100zł wezmie to jeszcze ale jak biorą od 200-i nawet odstępne 600 to lekka przesada tacy już powinni się rozliczać a nie oni się wzbogacają się na ludziach.Znamy kilku ludzi którzy wynajmują opłacają czynsz,opłaty i dodatkowe pieniądze płacą zarobią 1000 i wydają tylko na mieszkania,a gdzie życie a inni mają dzieci i jak mają żyć z miesiąca na miesiąc.Niektórzy nie mają pracy a wam tylko alkohole w głowach.chodzcie od mieszkania do mieszkania to zobaczycie ile ludzi jest takich.a za tych co dodatkowe pieniądze biorą za odstępne to powinni za nich się brać

DO arduś:
chyba Ty właśnie to pisałes po alkoholu, bo ciężko Ciebie zrozumieć heh

Do "arduś" coś sie tak doczepił do odstępnego ? Jak ktoś nie chce płacić niech zaciągnie kredyt kupi mieszkanie i będzie płacił same rachunki, chyba ci właśnie ktoś zwiększył odstepne człowieku :) . A co do nieopodatkowanych dochodów to tak samo powinni sie wziac za tych co biora zasiłki dla bezrobotnych i pracują, z tych co zarabiają więcej a składki maja odprowadzane od najniższej krajowej, za tych co siedzą za granicą a w kraju biorą zasiłki dopłaty zapomogi itp. Ale zanim sie za tych wszystkich wezmą to niech zmniejsza obciążenia na wynagrodzeniach to sie nie będzie opłacało kręcić. .....A biedronka niech ze sprzedaje wóde co żałowac. :)

Miras biedronka to niech se sprzedaje ten alkochol ale konkretnie to nie powiesz mi ze nie powinni sie wziasc za to wszystko a znam duzo osob takich naprawde zobaczcie trochę to z innej strony.a ja nie musze kupywać mieszkania bo mam tylko widzę po ludziach jak biede klepie przez pacanów i nie wszystkich stać na mieszkania bo nie mają pieniędzy a zeby wziasc kredyt to musza miec dochody i przedewszystkim umowy na stale a nie na czas nieokreslony bo kto ci da kredyt wtedy a co do :P:P może sam jesteś narąbany po alkocholu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.