wtorek, 16 grudnia 2025

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 4566 wyświetleń

Aktywny Senior w Klimaszewnicy - wspólne chwile, wspólne działania!

W Klimaszewnicy ruszył projekt „Aktywny Senior w Klimaszewnicy – wspólne chwile, wspólne działania!”, zainaugurowany wyjazdem do Ziołowego Zakątka w Korycinie. Seniorzy zwiedzili ogród ziołowy, poznali tradycje zielarskie i stworzyli własne aromatyczne mieszanki – była to pełna rozmów i uśmiechu wyprawa, która pięknie otworzyła cały cykl działań.

Przed uczestnikami bogaty program. Podczas warsztatów kulinarnych „Przygotowania na Dzień Seniora” wspólnie ugotują tradycyjne potrawy, które podadzą podczas lokalnych obchodów święta seniorów. W wydarzeniu znajdą się także: występ KGW „Pszczółki”, „Ścianka wspomnień” i tworzenie pamiątkowego albumu.

Projekt obejmuje również trzy spotkania rękodzielnicze „Ozdoby bożonarodzeniowe”, podczas których powstaną dekoracje z naturalnych i recyklingowych materiałów – przeznaczone na kiermasz lub jako prezenty.

W przedsięwzięciu bierze udział 20 aktywnych seniorów, którzy swoją energią tworzą wyjątkową atmosferę wspólnoty. A to dopiero początek dalszych działań!

 

poniedziałek, 15 grudnia 2025

Tragiczny początek tygodnia na drogach

Komentarze (2)

Seniorow trzeba szanowac i im pomagac. Gdzie jest ta mlodziez ktora wychowali bez zadnych ochlapow 500- 300 itp. Co sie zrobilo z ta mlodzieza tylko czeka na ochlapy. A do roboty to sie nie oplaca. Dlaczego mlodziez nie zajmie sie SENIORAMI gdzie ona jest, poszla w sina dal.

Seniorzy 13 . 14 projekty wyjazdy zabawy hulaj dusza wszyscy zdrowi samopoczucie 20, Latków.a.,,w przychodniach szpitalu wszyscy chorzy od śmierci .dlaczego nic nie robi się dla młodych to oni są przyszłością

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.