niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 3444 wyświetleń

Akcja "Sprzątanie Grajewa"

Akcja

27 września br. grajewianie chętnie zaangażowali się w sprzątanie swojego miasta. Centymetr po centymetrze przeczesywali ulice.  Puszki, butelki, torebki, papierki, niedopałki papierosów… porzuconych odpadów nie brakowało.


- Włączyliśmy się w 28. akcję sprzątania świata, której w tym roku przyświeca hasło "Myślę, więc nie śmiecę". Poprzez swoją postawę chcemy promować nieśmiecenie, zadbać o czystość miejsca, w którym mieszkamy, inicjować działania, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko, jak również budzić i wzmacniać świadomość ekologiczną od najmłodszych lat - mówi nam Dariusz Latarowski, Burmistrz Grajewa.


Wspólną lekcję ochrony środowiska odrabiali uczniowie i nauczyciele grajewskich szkół podstawowych, przedszkolaki z opiekunami, pracownicy Urzędu Miasta, miejskich jednostek i spółek, stowarzyszeń, społeczność przedszkola językowego oraz mieszkańcy. Po zakończonej akcji, przy przekąskach z grilla, znalazła się chwila na podsumowanie.

 

niedziela, 17 października 2021

Wyprzedzał ciężarówką na skrzyżowaniu

Komentarze (9)

Bardzo piękna sprawa. Szkoda tylko, że te sprzątanie nie dociera do wszystkich, szkoda też, że sporo osób tego nie rozumie.

Ci co rozumieją - NIE śmiecą.

Oj, chyba słabe efekty. Nie widać pełnych worków.

Niestety szkoly z Mickiewicza nie zaangazowano w sprzatanie.Przed poludniem mlodziez oblegala na przerwach winkiel i wejscia do pobliskich klatek w blokach zostawiajac niedopalki papierosow i gumy do zucia,plwociny.Moze nauczyciele na lekcjach wychowawcz ych maja wplyw na to zachowanie?

kup worki i napełniaj pokaż Efekty

Kolego emerycie młodzież z Mickiewicza uczestniczyła w sprzątaniu. Chyba wzrok koledze szfankuje lub źle kolega słyszy.

Droga emerytko chodzilo mi ,ze nie uczestnicxyla w sprzataniu po sobie! Pzdr

Sprzatali Park Solidarności??? To żart?

Więcej reklamy niż pracy

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.