Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10334 wyświetleń

Akcja "Mak-Konopie"

I N F O R M A C J A DOTYCZĄCA PRZESTĘPSTW NARKOTYKOWYCH NA TERENIE DZIAŁANIA KPP GRAJEWO W ROKU 2004


Wszczęto 19 dochodzeń z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, stwierdzono 45 przestępstw, przedstawiono zarzuty za posiadanie i nakłanianie do zażywania narkotyków. Ustalono 9 sprawców przestępstw. W ramach przeprowadzanych akcji pod kryptonimem „MAK-KONOPIE” ujawniono nielegalne poletka uprawy maku, i tak:
 na terenie działania Posterunku Policji w Szczuczynie – 2 poletka,
 na terenie działania KPP Grajewo – 1 poletko.

Wspólnie z przedstawicielami lokalnego Samorządu dokonano zniszczenia 645 kg słomy makowej. Zabezpieczono takie narkotyki jak:
 haszysz – 4,465 g.
 amfetamina – 0,95 g.
 tabletki ekstaza – 22 szt.

Stwierdza się, iż rośnie zagrożenie przestępczości narkotykowej
w rejonach lokali rozrywkowych i szkół. Wiedząc o tym, iż każde przyjęcie narkotyku może spowodować uzależnienie, podaną informacją chcielibyśmy spowodować wymianę informacji internautów, dotyczącą miejsc handlu i dystrybucji narkotyków, w celu przeciwdziałania rosnącemu zagrożeniu.

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie
Kierownik Rewiru Dzielnicowych
mł. asp. Andrzej Łagodziński

www.policja.e-grajewo.pl

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

Zablokowana droga S61 Guty-Szczuczyn

Komentarze (8)

4,465g haszyszu, 0,95g amfy i 22 tabletki-porażający wynik. Ludzie nie wstydzicie się o tym pisac?Chyba był nalot na bal choinkowy w przedszkolu.

4 gramy haszu? boze... i nic ziola ? oj cos nasze specsłużby sie nei staraja... sporo fety jak na grajewskie warunki hehe

haha ja wiem gdzie jest duzo fety.. moge nawet powiedziec.. wchodzimy do sklepu pytamy o fete i juz ci daja ser feta !! :D

Mysle, ze to jest troche bez sensu ta akcja. Wiadomo, ze jak ktos wie gdzie kupuje to nie bedzie przeciez palil pod soba mostow. A jak ktos nie bierze to raczej sie nie orientuje co, gdzie i od kogo kupic.

Ciekawe czy Buli dalej chandluje narkotykami?

4 gramy haszyszu nie no tylko pogratulowac. Wiecej takich akcji moze w koncu dilerzy poczuja sie bezpieczni.

pff ciekawe co za inteligent napisał że ci co nie palą nie wiedzą gdzie kupić pfff głupota każdy kto należy do grupy młodzieży wie a co napewno słyszał gdzie i u kogo można kupić a gdyby ktoś się odważył i gdyby mu to przeszkadzało powiedziałby ale sie boi żeby po rajtach mu się nie oberwało !!!! cienias

takimi wynikami to sie nie ma co chwalić--chyba u jednej osoby to znaleźli

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.